Фінальний протокол "Полтава Нова Пошта Напівмарафон
Якщо Ви знайшли помилку, будемо вдячні Вам за повідомлення по тел. (067) 546 50 16 або на ел. пошту info@newrun.com.ua
21 км (абсолют)
Атлет Номер чіпа Результат Номер
атлета
Клуб
(компанія)
Населений пункт
Олійник Павло 2635 01:09:00,95 322 Theodoros Boxing Club by Sergey Fedchenko Харків
Грицак Юрій 30154 01:09:04,28 7034 0 Миколаїв
Russ Ihor 30003 01:10:57,16 7042 0 Kyiv
Попов Сергій 30186 01:14:19,13 127 Salomon Running Club Ukraine Київ
Щелкунов Iлья 30217 01:17:27,84 7065 Dnepr Run Dnipro
Тельнов Костянтин 30171 01:17:31,68 7047 КЛБ СКІФ Кролевець
Вілісова Тетяна 30001 01:17:36,66 7049 Startdnipro Новомосковськ
Nebozhuk Roman 30035 01:18:35,27 7011 0 Київ
Вернигор Татьяна 30277 01:18:41,36 326 0 Полтава
Камєшков Денис Володимирович 30231 01:19:25,10 20 МК "RunOk" Дніпро
Година Сергій Олексійович 2992 01:19:48,88 290 RC Kremen Кременчук
Волошин Олексій 30198 01:20:15,47 7074 Nike+ Run Club Одеса
Леонов Павел 30173 01:20:31,33 7038 0 Полтава
Карманенко Катерина 30160 01:20:31,86 204 NMSK Новомосковськ
Васільєв Олександр Борисович 30028 01:21:10,89 7044 Kharkiv Iron Team Харків
Билим Володимир Олександрович 30107 01:21:48,60 23 0 Полтава
Олійник Олександра 30197 01:22:04,97 7041 0 Миколаїв
Саханда Ігор 30019 01:22:41,78 7045 URA, SCS, UMA Київ
Ярцев Тимофій 30265 01:23:18,66 4 MC RunOk Дніпро
Молочко Юрій Володимирович 30137 01:23:39,75 99 МК Харьков Харків
Калиниченко Павел 2944 01:24:23,00 219 NewRubClub Полтава
Тимошенко Сергій 30152 01:25:30,07 7046 URA, SCS, UMA Київ
Слабченко Олег 2959 01:25:55,00 150 GlobalRunClubNP Харків
Топал Ярослав Iванович 30174 01:26:12,65 7054 Nike + Run Club Одесса
Бережой Дмитрий 2998 01:26:14,38 149 Компания СМС Полтава
Манохін Андрій 30289 01:26:41,03 5 USC Харків
Демянович Володимир 30254 01:26:47,61 15 Команда МКС Київ
Заиченко Антон 2812 01:27:49,00 301 Кременчук
Рожков Олег 30177 01:28:31,12 7070 Tribe10 Київ
Куксов Назар 30260 01:28:34,07 17 0 Харьков
Бідюк Костянтин 30195 01:28:34,22 170 0 Полтава
Придатко Дмитро 2831 01:29:28,27 202 ФЛАП Прилуки
Коняєв Володимир 2640 01:29:30,45 307 КЛБ "Кремінь" Кременчук
Мазний Микола Олександрович 2952 01:29:47,00 193 Sumy Running Club Суми
Микитенко Юрій 30069 01:30:07,40 7082 0 Полтава
Лукомiнський Макс 30146 01:30:13,61 90 RunningClubPoltava Полтава
Бєлозерцев Олексій 30037 01:30:13,75 7032 0 Полтава
Черненко Павло 30145 01:30:16,13 103 Start Dnipro Днепропетровск
Гавриленко Захар 2956 01:30:16,42 194 ------------ Кам`янське
Рисов Евгений Александрович 30175 01:30:16,63 137 Kharkov Iron Team Харьков
Солодовник Іван Васильович 30021 01:30:16,70 113 NewRun Полтава
Коваленко Віталій 30121 01:30:40,06 36 StartDnipro Карлівка
Железкина Марина 2912 01:30:56,56 254 ПААЗ Полтава
Мрикало Ігор 30108 01:31:47,77 11 ГО "Бігова Україна" Тернопіль
Сулима Роман 30229 01:32:10,11 142 Team_Herbalife Полтава
Вергун Артем 30172 01:33:11,01 7036 0 Киев
Cherevko Andriy 2853 01:33:11,93 234 0 Sumy
Сафонов Володимир 30239 01:33:49,15 7027 0 Київ
Артем Харчишин 30086 01:34:28,34 131 Salomon Running Club Ukraine Киев
Калініченко Ганна 2917 01:34:29,62 241 TopRunners Київ
Крівченко Олег Анатолійовоч 30291 01:34:35,69 276 RC Кремінь Кременчук
Барильченко Інна 2862 01:34:50,67 236 Український Біговий Клуб Нью Йорк Бруклін
Перальта Рожер 2923 01:34:55,72 237 Український біговій клуб Нью Йорк Нью Йорк
Башлій Юрій Михайлович 30193 01:35:01,58 121 Running Club Poltava Зіньків
Петро Медвідь 30103 01:35:03,42 24 0 Полтава
Булік Вадим 30180 01:35:26,46 7048 0 Київ
Мельничук Дмитро 30120 01:35:52,68 138 0 Полтава
Левченко Дмитро 30032 01:35:56,81 7006 SYNERGY Київ
Бурковська Наталія 30082 01:36:00,07 141 0 Київ
Гребенюк Олександр 30258 01:36:00,63 81 SC Scientist Київ
Нелін Ігор Григорович 30156 01:36:04,74 7028 Putin-huylo Київ
Шапошник Микола 30273 01:36:13,34 39 0 Решетилівка
Марченко Євген 2949 01:36:18,34 151 GlobalRunClubNP Київ
Соколовський Євген 30132 01:36:19,75 43 0 Київ
Ясько Олександр Іванович 30155 01:36:19,93 7015 BATTLE FLAG Новооржицьке
Яковенко Максим 30085 01:36:21,78 7085 0 Полтава
Шапошник Денис 30294 01:36:22,26 38 0 Решетилівка
Miatka Illia 2811 01:36:32,81 295 Nike+ Run Club Kyiv
Блажко Виталий 2946 01:37:00,31 231 NewRubClub Полтава
Костянтин Лук"яненко 30161 01:37:11,95 171 0 Полтава
Синявський Іван 30181 01:37:21,13 132 Salomon Running Club Ukraine Київ
Станіслав Литвиненко 30094 01:37:21,87 118 Вітамін полтава
Терентьев Олег 30295 01:37:35,15 247 0 Київ
Кісиленко Костянтин Сергійович 30245 01:37:56,98 74 Sumy Running Club Суми
Головченко Олексій 2910 01:38:06,82 238 Sumy Runnng Club Суми
Говор Володимир Іванович 30077 01:38:18,02 120 МК Харків Харків
Непарідзе Давід 2981 01:38:36,09 148 Nike+ Run Club Київ
Карпенко Сергей 30178 01:38:53,09 7060 0 Нежин
Помазан Віталій 30089 01:38:57,73 84 - Полтава
Ричик Олег Олександрович 30092 01:39:30,44 41 Running Club Poltava Полтава
Якименко Сергій 30101 01:39:33,98 98 Runnning Club Poltava Полтава
Мандрика Михайло 30048 01:39:39,30 7081 Скажені карасі Полтава
Рудика Володимир 30016 01:39:50,95 7052 0 Суми
Бородавченко Дмитрий 30188 01:39:52,03 123 0 Харьков
Войтенко Сергій 30127 01:39:52,89 57 Run Base Kyiv Київ
Гурбик Андрій 30004 01:39:59,41 7079 0 Київ
Тимощук Мария 2856 01:40:00,00 192 Track&Speed Київ
Андрей Филин 2633 01:40:01,13 321 Орден Святого Кроссовка Киев
Ложкін Михайло 30012 01:40:07,01 7083 КЛБ "Скіф" Суми
Зімаріна Вікторія 2845 01:40:42,19 275 #побігли Київ
Ігуш Тамара 30169 01:40:47,75 100 Running Club Poltava Полтава
Рожкова Виктория 30292 01:41:25,58 288 SOTA TEAM DNEPR Дніпро
Когут Илья 2627 01:41:27,61 311 Theodoros Boxing Club by Sergey Fedchenko Харків
Бобовников Сергій 30247 01:41:32,22 55 0 Алчевськ
Сучалкін Вадим 30283 01:41:52,10 299 B.I.G. Бровари
Базалій Роман 2973 01:42:03,22 181 0 Полтава
Костенко Александр 2834 01:42:06,59 211 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Полових Геннадій 30040 01:42:15,96 19 Running Club Poltava Полтава
Тарадін Андрій 30133 01:42:20,60 200 Родник харків
Маковоз Светлана Николаевна 30242 01:42:21,11 10 МC RunOk Запорожье
Глиняна Катерина 30031 01:42:22,97 7014 MC RunOk Київ
Volodin Vadim 300124 01:42:23,00 293 Tusday Forever Run Kyiv
Папій Андрій Олександрович 30135 01:42:46,73 106 Running club Poltava Полтава
Маслова Анна Володимирівна 30300 01:42:53,49 7017 Running Club Poltava Полтава
Первашов Руслан Вікторович 30138 01:42:59,05 199 0 Харків
Романюк Євген 30232 01:43:07,18 136 0 Київ
Кривошапко Сергiй 30281 01:43:27,33 287 0 Полтава
Куценко Юрій 30164 01:43:31,00 1 run 21 Полтава
Білоус Ігор 2646 01:43:54,63 306 SOTA TEAM DNEPR м. Камянське
Панасюк Вячеслав 30008 01:43:55,09 7002 Running Club Poltava Полтава
Емельяненко Евгений Юрьевич 30209 01:44:04,47 7009 Running Club Polatava Полтава
Elchbeir Jean Philippe 30041 01:44:04,64 94 0 Poltava
Панченко Сергій 30024 01:44:07,74 7053 КЛБ СКІФ Суми
Cherniavskiy Ihor 30079 01:44:07,86 198 Sumy Running Club Суми
Кудей Роман 2905 01:44:11,79 271 0 Харьков
Маврин Игорь 30054 01:44:18,06 7021 Running Club Poltava Полтава
Павлов Артем 2987 01:44:19,00 283 Сьогодні Аврора Полтава
Франчук Марина 30158 01:44:23,52 7007 Running club Poltava Полтава
Завадська Юлія 30083 01:44:38,03 130 Salomon Running Club Ukraine Київ
Борисюк Олександр Віталійович 30199 01:44:41,30 27 Running CLUB Poltava Полтава
Жигура Виталий 2808 01:44:42,28 278 Сьогодні Аврора Полтава
Кербут Дмитро 30194 01:44:57,48 7040 Running Club Poltava Полтава
Сень Леонід 2997 01:44:59,85 147 Футбольний клуб "Валедіанс" с.Миколаївка, Охтирський район, Сумська область
Коваленко Геннадій 30042 01:45:00,55 3 ГО "Полтавщина поряд" Полтава
Росс Сергій 30234 01:45:03,51 7029 Running club poltava Полтава
Волох Сергій Валентинович 30033 01:45:43,60 7012 0 Харків
Ломако Юрий 2985 01:46:13,00 182 0 Харьков
Шевцов Георгій 2947 01:46:13,60 298 SOTA TEAM DNEPR Дніпро
Глоба Антон 2815 01:46:15,66 232 NewRubClub Полтава
Бао І 30045 01:46:32,44 7033 Running Club Poltava Полтава
Коваленко Олексій 30204 01:47:08,75 7073 0 киев
Красноплахтич Віталій 30126 01:47:13,03 66 0 Харків
Зіберов Артем 30099 01:47:36,74 114 KHARKIV ROAD RUNNERS Харьков
Шапка Артем 2904 01:47:40,26 196 0 Полтава
Фомівка Анна 30071 01:47:41,00 126 Running club Poltava Полтава
Муха Мирослав 30184 01:47:49,57 9 Running Club Poltava Кобеляки
Кириченко Валентин 30084 01:48:03,14 7084 Running club Poltava Полтава
Котелевський Сергій 30153 01:48:03,38 165 0 Харків
Говтвяниця Олег 2849 01:48:07,02 190 0 Полтава
Френкель Леся 2982 01:48:07,52 183 0 Полтава
Чирков Сергiй 30038 01:48:16,92 109 веселi кеди гоголеве
Кудей Анастасiя 2842 01:48:24,23 272 0 Харкiв
Вінтонів Володя 30284 01:48:29,42 139 0 калуш
Попов Антон 2961 01:48:36,07 153 GlobalRunClubNP Харків
Кузик Євген 30196 01:48:37,92 128 Salomon Running Club Ukraine Kiev
Стіжко Яна 2888 01:48:45,83 344 Sport life Полтава
Шевченко Юлія 30215 01:48:49,65 88 Zernovoz.in.ua Полтава
Деркач Павло 2914 01:49:34,00 205 Біговий Чернігів Чернігів
Фесенко Максим 2871 01:49:44,00 222 NewRubClub Полтава
Karpenko Oleg 2954 01:49:45,43 164 0 Киев
Мартиненко Влад 2824 01:50:04,36 212 Оболонь Полтава
Барбарош Олексій 30047 01:50:09,09 116 0 Полтава
Іщенко Дмитро 2916 01:50:13,14 240 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЭ Полтава
П‘ятько Михайло 30097 01:50:13,53 105 - Полтава
Полових Оксана 30110 01:50:20,46 18 Running Club Poltava Полтава
Ольховик Роман 2639 01:50:30,65 304 NMSK running club Новомосковськ
Сташкевич Владислав 30210 01:50:36,35 133 0 Полтава
Пугач Віта 30006 01:50:36,81 7018 Running CLUB Poltava Полтава
Изюмов Константин 2821 01:50:37,09 223 NewRubClub Полтава
Пінчук Олег 30263 01:50:50,44 34 0 Дніпро
Сербiн Валерiй Петрович 30249 01:51:05,49 67 0 Харкiв
Демус Дмитро 30237 01:51:20,45 331 0 Харьков
Дзюба Александр 2915 01:51:36,70 258 ПААЗ Полтава
Врадій Анна 30068 01:51:43,65 7063 NewRunClub Полтава
Якименко Юрій 30011 01:51:47,49 7080 0 Київ
Зубко Юрій 2953 01:51:51,13 163 0 Полтава
Дерен Максим 30129 01:51:54,04 210 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Яременко Олександр 30251 01:52:03,00 35 Скажені карасі Полтава
Алексей Стороженко 30286 01:52:13,62 334 0 0
Беленький Сергей 30013 01:52:19,07 7077 Newrunclub Полтава
Лобода Вячеслав 2874 01:52:19,07 273 RC Kremen Кременчук
Скоробагатов Максим 30246 01:52:29,34 61 0 Кобеляки
Когут Игорь 2628 01:52:32,91 312 Theodoros Boxing Club by Sergey Fedchenko Харків
Шпитальный Владислав 30119 01:52:34,87 101 0 Харьков
Івченко Олег Васильович 30157 01:52:34,99 102 Імпульс Харків
Тонконог Антон 30167 01:52:46,48 47 0 Полтава
Ващенко Костянтин 30279 01:53:01,36 32 0 Полтава
Бабаенко Николай 30225 01:53:13,35 7072 JomaRunning Бровари
Янович Дмитрий 2809 01:53:15,39 246 0 Київ
Соколовська Юлія 30211 01:53:28,18 129 run-and-travel.com Київ
Курганська Анна 30123 01:53:52,30 33 0 Полтава
Василенко Олег 2955 01:54:35,10 189 0 Полтава
Тараненко Віталій 30163 01:54:39,92 7059 0 Полтава
Бережний Олександр 30233 01:54:56,09 7026 Running Club Poltava Полтава
Фургас Артем 2848 01:54:56,71 186 Running club Poltava Розсошенці
Мхітарян Тімур 30030 01:54:57,75 7020 Running Club Poltava Полтава
Русин Олег 30128 01:55:04,30 78 0 Кобеляки
Шепель Ольга Володимирівна 30053 01:55:16,81 7025 Running Club Poltava Полтава
Тарнополова Вікторія 30201 01:55:26,42 7035 ХНУПС ЗСУ Харків
Ольга Волощук 30287 01:55:32,14 244 0 Полтава
Головко Владислав 30125 01:55:33,84 226 NewRubClub Полтава
Горобець Юрій 30014 01:55:50,20 7056 0 Черкаси
Дяченко Олена Іванівна 30257 01:56:02,03 250 0 Полтава
Альохіна Катерина 2643 01:56:13,36 317 YarollerSchool Харків
Спірідонов Андрій Олегович 30026 01:56:21,37 7023 Running CLUB Poltava Полтава
Семен Дяченко 30095 01:56:29,36 12 0 Кременчук
Шабатько Віктор 30093 01:56:44,71 8 0 Полтава
Гриб Віталій 2951 01:56:52,99 157 GlobalRunClubNP Полтава
Сєрік Олег 2922 01:56:54,34 296 Nike+ Run Club Київ
Грінченко Віктор 30050 01:57:00,89 50 ----------------------------------------- Кременчук
Личковаха Іван Іванович 30076 01:57:08,56 7078 NewRunClub Полтава
Бабич Андрей 30241 01:57:09,59 28 0 Полтава
Лукомінська Тетяна Борисівна 30230 01:57:15,81 40 Running Club Poltava Полтава
Іщенко Станіслав 30117 01:57:25,05 95 Zernovoz.in.ua Полтава
Хіхловський Микита 2979 01:57:30,59 176 0 Харків
Дегтярев Максим 30148 01:58:09,53 201 0 Днепр
Образок Максим 30122 01:58:24,03 64 0 Київ
Глухова Світлана 30020 01:58:29,01 7075 0 Полтава
Штувбейний Дмитро 30222 01:58:34,32 7058 0 Полтава
Дутко Катерина Іванівна 30243 01:58:37,91 82 0 Полтава
Ус Максим 30269 01:58:42,86 54 Біговий Чернігів, Інваспорт Чернігів
Гордиенко Наталия 2913 01:58:50,65 208 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Вівтоніченко Ярослав 30140 01:58:50,66 96 0 Полтава
Соболєв Єгор 30070 01:58:52,42 135 ВР Київ
Падалко Марічка 30187 01:58:52,73 134 1+1 media Київ
Половко Андрiй Анатолiович 30111 01:58:53,26 140 0 Днiпро
Гречка Владислав 2858 01:58:54,20 203 Tribe X Киев
Ніколаєва Тетяна Андріївна 30270 01:59:04,62 72 0 Полтава
Капшук Ірина 30002 01:59:18,28 332 0 0
Іванюк Роман 30051 01:59:22,22 7031 Running Club Poltava Полтава
Величко Илья 30081 01:59:25,51 87 0 Зеньков
Солонин Олег 2958 01:59:25,78 159 GlobalRunClubNP Полтава
Антоненко Вячеслав 30214 01:59:34,75 110 Ситуаційний Полтава
Добрик Вікторія 30143 01:59:37,95 92 Витамин сады Полтава
Рочев Евгений 2920 01:59:41,64 280 Сьогодні Аврора Полтава
Мільченко Валерія Олександрівна 30192 01:59:43,36 31 Центуріон Полтава
Андрусенко Юрій 30183 01:59:49,56 16 0 Харків
Войтова Олеся Олексіївна 2641 01:59:51,00 308 Полтава
Скалько Олег 30018 01:59:54,13 7051 0 Черкассы
Гурінчук Олексій 2948 02:00:48,65 178 0 Полтава
Корнієнко Євген 30118 02:00:53,60 97 Ranning club Poltava Полтава
Буракова Катерина Олександрівна 3179 02:01:11,00 22 Win Chun Полтава
Голоборщий Олег 30096 02:01:11,98 104 0 Полтава
Тарасенко Оксана 2833 02:01:32,81 209 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Тебякіна Віра 30219 02:01:38,51 7064 отчаянный любитель Київ
Олифіров Владислав 2940 02:02:05,81 7005 0 Решетилівка
Шемет Рома 30266 02:02:13,32 294 0 Київ
Попельнюк Виталий 30255 02:02:33,34 107 0 Полтава
Гладкохата Ірина 2810 02:02:38,68 291 0 Полтава
Свечкарь Богдан 2636 02:02:44,44 310 Theodoros Boxing Club by Sergey Fedchenko Харків
Авілов Олександр Іванович 30078 02:03:19,88 56 КЛБ "Одиссей" Алчевськ
Тишевский Виталий 2844 02:03:33,11 277 RDX Харьков
Перуновська Марина 2988 02:03:37,17 297 Live Love Kiev
Сторожук Дмитро 2993 02:03:41,61 292 Live.Love Київ
Гноєвий Артем 30185 02:03:47,66 119 0 Запоріжжя
Кузуб Ольга 2629 02:03:49,63 318 0 полтава
Сніговий Олександр 30087 02:03:50,59 21 0 Херсон
Мороз Юрий 2852 02:03:54,19 249 ДТЕК Нафтогаз Полтава
Редька Ігор 30060 02:03:57,66 25 0 Полтава
Нагорна Ірина 30147 02:04:09,12 333 0 Херсон
Власов Николай Владимирович 30298 02:04:20,60 48 0 Полтава
Власов Николай Владимирович 30075 02:04:20,69 7076 0 Полтава
Смирнов Євген 30240 02:04:32,18 143 ПУШЕБ Киев
Милостюк Аліна 2855 02:04:58,40 172 0 Решетилівка
.Орел Вероніка 30116 02:05:00,39 144 0 Киев
Дворникова Катерина 2945 02:05:28,30 228 NewRubClub Полтава
Нестеренко Сергій Володимирович 30293 02:05:33,63 316 0 Київ
Мироненко Юлия Леонидовна 30189 02:05:40,13 112 СпартакGym Полтава
Ясько Вячеслав 2645 02:06:06,45 305 0 Полтава
Толкунов Александр 30141 02:06:11,91 207 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Левченко Макс 30176 02:06:44,69 89 0 Київ
Кузенкова Оксана 2819 02:06:51,32 216 GlobalRunClubNP Київ
rocchi daniele 2642 02:06:57,09 314 0 altidona
Дмитренко Володимир 30162 02:07:24,78 7057 0 Полтава
Лукошин Александр 2692 02:07:27,27 336 0 0
Полковников Роман 2820 02:07:42,66 215 Оболонь Полтава
Вадим Сердюков 30023 02:07:43,10 191 0 сєвєродонецьк
Свиридюк Роман 30132 02:07:56,00 49 Медея Полтава
Червінка Юрій 30207 02:07:58,23 7037 0 Полтава
Korolenko Alina 2978 02:08:07,55 175 Run Base Kyiv Kyiv
Maki Мatt 30007 02:08:16,27 7001 0 Kиїв
Устименко Михайло 2984 02:08:35,97 185 0 Полтава
Данемиров (Вишня) Леонид 2996 02:08:53,75 303 Sumy Alco’Marathon Суми
Мухін Олексій 30256 02:08:59,64 111 http://www.urist.poltava.ua Полтава
Коваль Богдан 2991 02:09:02,09 235 0 Полтава
Горшунова Анна 2921 02:09:02,28 286 Сьогодні Аврора Полтава
Литвиненко Ліна 30073 02:09:19,39 51 Start Dniprо Дніпро
Пшенична Юлія 30228 02:09:35,41 7013 Running club Poltava Полтава
Непокупний Сергій 30206 02:09:47,95 86 ЗСУ Харків
Заїка Григорій 30280 02:09:59,35 263 0 Хорол
Савченко Оксана 30278 02:10:06,97 265 0 Хорол
Несторович Іван 30168 02:10:34,10 108 0 Харків
Осадчий Олександр 30025 02:11:01,78 7066 TEAM HERBALIFE Полтава
Федій Артем 2995 02:11:10,54 300 0 Полтава
Гноєвий Володимир 30098 02:11:12,12 117 0 Київ
Майборода Анжелика Владимировна 30182 02:11:19,24 122 Ranning Club Poltava Полтава
Вовченко Вікторія 30065 02:11:53,01 62 0 Київ
Сень Віталій 2974 02:12:18,71 168 0 Полтава
Осауленко Алла 2983 02:12:19,28 184 0 Полтава
Саліженко Юрій 2906 02:12:27,95 270 0 Хорол
Богачева Анна 2936 02:12:53,05 281 Сьогодні Аврора Полтава
Окыпнюк Игорь 2943 02:13:21,22 218 NewRubClub Полтава
Радченко Олександр 2909 02:13:35,57 269 0 Хорол
Кішинець Анна 30285 02:14:18,70 60 0 Полтава
Резнікова Катерина 2900 02:14:34,59 188 0 Харків
Макляк Костя 2818 02:14:43,29 213 Оболонь Полтава
Рой Павло 30159 02:14:51,25 30 0 Полтава
Чепіжна Дар'я 30226 02:14:57,20 7061 GlobalRunClubNP Полтава
Гутыря Ольга 2911 02:15:43,60 255 ПААЗ Полтава
Шевченко Алена 2823 02:15:49,05 256 ПААЗ Полтава
Шилова Єлизавета 30088 02:16:29,67 179 0 Харків
Новосельська Тетiана 30005 02:17:07,76 7050 0 Харкiв
Камiшин Олександр 2918 02:17:08,54 245 Латiфундiст Медiа Київ
Олов'ятенко Денис 2977 02:17:24,66 173 Кремінь Кременчук
Максименко Оксана Анатоліївна 30268 02:17:49,63 26 0 Полтава
Величко Максим 30205 02:17:56,19 83 0 Киев
Ніколаєнко Маргарита 2994 02:18:01,80 289 0 Полтава
Міщенко Наталія 30282 02:19:54,53 267 0 Хорол
Міщенко Олена 30262 02:19:59,89 264 0 Хорол
Стрільчук Олена 30017 02:20:16,96 7019 Running CLUB Poltava Полтава
Литвиненко Александр 30139 02:20:49,81 206 TEAM HERBALIFE Полтава
Bozhko Mila 30149 02:20:50,84 65 Saucony Running Club Киев
Гриців Андрій 30170 02:20:51,29 115 0 М. Калуш
Полищук Марина 2938 02:21:10,63 259 ПААЗ Полтава
Агапова Неля 30015 02:21:40,57 7055 Running club Poltava Полтава
Алєксєєнко Наталія 30235 02:22:08,29 7004 Running Club Poltava Полтава
Джежелий Богдан 2860 02:22:11,07 253 ПААЗ Полтава
Байрак Сергій 30253 02:23:07,05 37 0 Михайлівка
Петренко Ірина 30009 02:23:38,52 7010 Санчін Ірпінь
Stepaniuk Mykhailo 30203 02:24:43,20 125 0 Луцьк
Сердюк Віталій 30027 02:24:48,00 7022 Running Club Poltava Полтава
Незвиецкий Максим 2990 02:25:34,15 282 Сьогодні Аврора Полтава
Шевеленко Тетяна Вікторівна 30052 02:25:47,87 7024 Running Club Poltava Полтава
Валерій Оболонцев 1322 02:26:03,34 342 0 0
Кислый Александр 2832 02:26:22,79 260 ПААЗ Полтава
Соколовская Ирина 30022 02:26:39,25 146 0 Киев
Роман Бовкун 30049 02:26:52,82 7067 Running CLUB Poltava Полтава
Жароїд Костянтин Анатолийович 2937 02:26:56,45 243 0 Полтава
  Супруненко Ірина 30296 02:27:26,00 274 Running Club Poltava Полтава  
Скрипай Олександр Сергійович 30200 02:27:35,87 145 Running Club Poltava Полтава
Ставінська Людмила 30074 02:27:42,40 7069 Running club Poltava Полтава
Крупицький Антон 2939 02:29:52,10 252 0 Полтава
Шевченко Віталій Миколайович 2980 02:30:18,30 177 Running Club Poltava Полтава
Благодир Іван Володимирович 30248 02:31:04,67 45 0 Полтава
Рупчев Андрей 2962 02:31:07,59 154 GlobalRunClubNP Київ
Варвянська Світлана 2901 02:31:22,24 180 0 Полтава
Устінова Інна Борисівна 30238 02:31:40,86 7030 0 Полтава
Tarasov Kyrylo 30267 02:32:08,13 13 0 Kremenchuk
Солонар Володимир 30250 02:32:14,07 52 - Полтава
Ромашков Сергей 2919 02:33:31,27 279 Сьогодні Аврора Полтава
Зинченко Анна 2989 02:33:32,93 284 Сьогодні Аврора Полтава
Касьяненко Юлія Вікторівна 30252 02:33:54,00 14 0 Полтава
Сергійчук Софія 2822 02:35:13,29 224 0 Полтава
Міщенко Світлана 2907 02:37:28,07 266 0 Хорол
Баль Ксенія 30039 02:40:34,16 80 0 Полтава
Корнилюк Сергій 1869 02:45:06,76 343 0 0
Куліковський Сергій Йосипович 30190 03:06:10,86 71 0 Павлоград
Юрченко Ангеліна 30102 03:10:43,92 77 0 Чугуїв
Лугина Игорь 2631 03:14:12,16 325 0 Суми
10 км (абсолют)
Атлет Номер чіпа Результат Номер
атлета
Клуб
(компанія)
Населений пункт
Рогозовський Вадим 2656 00:32:00,22 1228 Saucony Ukraine Team, Saucony Running Club смт Володарка
Алфимов Артём 2966 00:32:46,07 1085 Run4U Лисичанск
Слободянюк Денис 2886 00:34:01,64 1071 UNITED SPORTS COMMUNITY Вінниця
Гомулько Михайло 2721 00:34:43,17 1201 0 Харьков
Кукузей Володимир 2626 00:35:58,64 1241 0 0
Борисенко Владислав 2929 00:37:22,14 1114 ДЮСШ Колос Полтава
Батрак Наталія 2769 00:37:28,95 1070 UNITED SPORTS COMMUNITY Зiньків
Загоскін Андрій 2655 00:38:02,70 1199 0 Харків
Бондаренко Роман 2896 00:38:26,68 1115 ДЮСШ Колос Полтава
Маслов Антон 2638 00:38:54,96 319 0 Харкiв
Кобцева Євгенія 2813 00:38:54,96 302 0 Харків
Олейник Светлана 2616 00:39:44,00 1238 0 Полтава
Чепіжний Антон 2739 00:40:35,07 1227 0 полтава
Гурин Михаил 2970 00:40:51,00 1144 ДТЕК Нафтогаз Полтава
Дмитро Батрак 2780 00:41:30,18 1080 КЛБ "Пирятин" Пирятин
Ніколаєнко Василь 2969 00:42:28,47 1133 Латіфундіст Медіа Київ
Калюжный Олег 2717 00:42:47,84 1179 0 Полтава
Станислав Зорин 2838 00:43:30,79 1135 Латіфундіст Медіа Полтава
Гармаш Дмитрий 2930 00:43:47,00 1116 Харків
Павлiй Олександр 2733 00:43:59,14 1223 0 Полтава
Федченко Сергей 2679 00:44:08,00 1196 Theodoros Boxing Club by Sergey Fedchenko Харків
Бойко Дмитро 2664 00:44:16,85 1039 0 Полтава
Калініченко Ірина 2931 00:44:44,00 1118 Полтава
Мещерський Дмитрий 2802 00:45:36,08 1102 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Кобец Светлана 2773 00:46:10,60 1047 Kyiv region orienteering team Киев
Левенгарц Инна 2666 00:46:11,00 1033 МК Харьков Харьков
Лукашенко Виталий 2700 00:46:24,43 1192 Theodoros Boxing Club by Sergey Fedchenko Харків
Терпай Олена 2732 00:46:50,00 1221 0 Харків
Негода Андрій 2686 00:46:53,89 1148 ЗДБІ ім. О. В. Синяговського м. Зіньків
Тесля Олександр 2841 00:46:53,99 1141 0 Зіньків
Терпай Дмитро 2730 00:46:56,36 1219 UNTS Warszawa Харкіів
Чистик Валентин 2683 00:47:02,76 1212 0 Харків
Михайленко Олександр 2726 00:47:54,42 1172 0 Полтава
Похилько Евгений Михайлович 2654 00:48:00,27 1202 0 Полтава
Лавренко Александр 2892 00:48:06,20 1107 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Лаврова Вика 2964 00:48:06,56 1081 0 Киев
Пархоменко Валерій 2697 00:48:16,08 1188 0 Полтава
Вуйко Ігор 2965 00:48:36,00 1083 Решетилівка
Даценко Ігор 2729 00:48:46,45 1218 0 Полтава
Пономаренко Сергей 2927 00:49:15,95 1066 GlobalRunClubNP Харків
Гетьман Інесса 2799 00:49:34,26 1095 НОК Полтава Полтава
Stupin Denis 2876 00:49:35,01 1024 0 Київ
Міщенко Сергій 2708 00:49:49,74 1161 0 Хорол
Сурков Роман 2875 00:49:56,03 1101 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Боєв Ігор 2883 00:50:01,00 1027 Полтава
Наслєдніков Сергій 2622 00:50:10,00 1233 UKRNAFTA Полтава
Брындак Иван 2894 00:50:13,00 1111 ПОЛТ ОБЛ. ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
il/Іваненко Сергій 2788 00:50:50,73 1088 0 Полтава
Lomako Dmitry 2648 00:50:56,07 1149 Bob Ross Fan Club Kharkiv
Глаголь Евгений 2898 00:51:13,00 1119 GlobalRunClubNP Полтава
Щербак Ігор 2715 00:51:16,55 1168 0 Полтава
Чемерис Руслан 2676 00:51:17,14 1186 0 Полтава
Васильков Роман 2696 00:51:18,06 1184 0 Полтава
Гога Марина Павловна 2735 00:51:23,34 1222 КАВ "SAMAR" Сумы
Котова Євгенія 2761 00:51:25,57 1046 0 Полтава
Еременко Анастасия 2771 00:51:27,26 1125 NewRubClub Полтава
Івахненко Олег 2963 00:51:27,80 1079 0 Полтава
Бутко Сергій 2736 00:51:44,90 1225 0 Полтава
Сватенко Іван Олександрович 2728 00:51:45,11 1217 0 полтава
Озерный Виктор 2650 00:51:55,06 1152 ПААЗ Полтава
Голуб Александр 2649 00:51:55,09 1151 ПААЗ Полтава
Гризлов Ігор 2971 00:51:55,10 1146 0 Полтава
Сотнікова Дарья 2828 00:52:01,19 1249 GlobalRunClubNP Полтава
Бідюк Лев 2889 00:52:01,21 1077 ДСЮШ-4, Школа Боксу Полтава
Пасічник Марина 2660 00:52:02,04 1006 Поза клубами Решетилівка
Мирончик Валерій 2680 00:52:31,88 1197 Sumy Alco'Marathon Суми
Мацко Алексей 2689 00:52:33,94 1156 ПААЗ Полтава
Стешенко Тетяна Володимирівна 2755 00:52:35,61 1002 0 Решетилівка
Заводовський Сергій 2762 00:52:37,00 1032 Гімназія №17 Полтава
Матевосян Валерій 2764 00:52:39,04 1055 0 Полтава
Артеменко Сергей 2701 00:52:43,61 1193 Theodoros Boxing Club by Sergey Fedchenko Харків
Гордікова Зоряна 2793 00:53:01,57 1128 Латіфундіст Медіа Київ
Мальований Дмитро 2881 00:53:01,88 1065 GlobalRunClubNP Полтава
Самсонов Максим 2765 00:53:11,71 1057 КЛБ "Явір" Білозерське
Блажко Юлия 2790 00:53:16,57 1121 NewRubClub Полтава
Ваврушак Володимир 2705 00:53:21,51 1214 0 Полтава
Шпонька Александра 2839 00:53:23,41 1139 0 Кропивницкий
Пiонтковський Андрiй 2745 00:53:23,73 1012 Start Dniprо Днiпро
Гризун Марія 2884 00:53:56,36 1028 0 Харків
Горошко Ігор 2746 00:54:20,70 1016 0 Полтава
Коляка Валентина 2756 00:54:24,13 1003 Поза клубами Решетилівка
Коваленко Анастасия 2665 00:54:28,14 1040 0 Харьков
Ємельяненко Марина Миколаївна 2712 00:54:34,09 1165 Sport Life Полтава
Куц Дмитро 2751 00:54:35,14 1022 0 Полтава
Сідан Денис 2878 00:54:37,81 1059 GlobalRunClubNP Полтава
Солощук Олександр 2879 00:54:56,11 1061 GlobalRunClubNP Днiпро
Зарубiн Андрiй 2865 00:55:09,97 1035 Энвилежт Жож Раннерс Харкiв
Доманчук Александр 2791 00:55:15,31 1076 RunBaseKyiv Олешки
Забудько Владимир 2804 00:55:23,19 1104 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Шило Ирина 2713 00:55:25,50 1166 Krorunklub Кропивницкий
Орищенко Роман 2647 00:55:50,76 1147 Caparol Полтава
Остапов Ігор 2748 00:55:52,96 1019 0 Полтава
Проценко Марина 2694 00:55:56,10 1182 0 Полтава
Перцевой Ярослав 2891 00:55:59,97 1105 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Сазонов Олександр 2779 00:56:02,58 1054 Нет Полтава
Жмурко Тимур 2890 00:56:03,67 1103 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Алипа Александр 2688 00:56:05,58 1155 ПААЗ Полтава
Ромась Станислав 2699 00:56:05,91 1191 0 Полтава
Burov Oleksii 2668 00:56:06,17 1056 0 Dnipro
Лень Вячеслав 2766 00:56:07,31 1060 GlobalRunClubNP Київ
Маковоз Оксана 2727 00:56:07,55 1174 МC RunOk Запорожье
Fesiura Serhii 2798 00:56:08,25 1093 0 Ірпінь
Максим Хмара 2786 00:56:16,60 1086 0 Poltava
Яковенко Роман 2873 00:56:27,46 1017 0 Харків
Крепкіх Дмитро 2661 00:56:30,23 1029 0 Харків
Рябека Андрій 2781 00:56:47,10 1094 - Полтава
Кривонос Анна 2840 00:56:47,40 1137 0 Суми
Лобанов Іван 2662 00:56:47,58 1031 0 Полтава
Помазан Максим 2782 00:56:58,00 1082 полтава
Копишинський Віталій 2698 00:57:01,00 1190 Полтава
Романенко Валентин 2671 00:57:14,97 1170 0 Полтава
Хміль Олена 2709 00:57:15,41 1162 0 Хорол
Фалтинський Антон 2737 00:57:16,59 1226 0 Poltava
Черевань Павло 2720 00:57:19,86 1200 0 Полтава
Порожнякова Яна 2863 00:57:24,65 1023 0 полтава
Хименко Ігор 2667 00:57:25,02 1045 0 Полтава
Федченко Олександр 2792 00:57:25,11 1089 0 Решетилівка
Кравченко Антон 2777 00:57:30,51 1051 0 Харків
Магда Тимофей 2796 00:57:34,00 1110 ПОЛТ ОБЛ. ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Гречишкін Михайло 2742 00:57:54,23 1216 0 Полтава
Чабала Елена 2719 00:58:02,70 1178 0 Полтава
Камерзан Наталья 2836 00:58:24,05 1123 NewRubClub Полтава
Ващенко Данило 2752 00:58:32,40 1008 0 Полтава
Ворошилов Андрей 2663 00:58:45,75 1038 0 Полтава
Сурмач Олександр 2711 00:58:50,78 1164 0 Хорол
Каунова Марина 2870 00:58:54,19 1042 0 Полтава
Олексій Шелест 2783 00:58:56,27 1092 0 миргород
Ходак Остап 2843 00:59:00,87 1143 ДТЕК Нафтогаз Полтава
Бойко Анастасія 2887 00:59:04,21 1073 0 Київ
Каплін Діонісій 2785 00:59:19,90 1096 0 Полтава
Шевелев Александр 2704 00:59:20,63 1213 ДТЕК Нафтогаз Київ
Горобець Людмила 2685 00:59:26,07 1009 Поза клубами Решетилівка
Яременко Олександр 2754 00:59:41,18 1215 Мінімаксі Полтава
Яременко Сергій 2658 00:59:41,47 1230 Мінімаксі Полтава
Малюкина  Маргарита 2653 00:59:42,30 1198 anvil8team харьков
Каминский Иван 2669 00:59:51,52 1157 ПААЗ Полтава
Яковенко Олександр 2710 00:59:57,49 1163 0 Хорол
Bykov Miroslav 2673 01:00:12,04 1173 Livelive Kiev
Костенко Евгений 2651 01:00:18,91 1153 ПААЗ Полтава
Яременко Игорь 2767 01:00:20,00 1062 GlobalRunClubNP Полтава
Приходько Тетяна 2935 01:00:21,08 1126 Латіфундіст Медіа Київ
Федорук Матвей 2795 01:00:23,00 1108 ПОЛТ ОБЛ. ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Нагорная Люда 2677 01:00:27,59 1187 0 Полтава
Кудрицька Тетяна 2744 01:00:37,00 1013 0 Харків
Филиповская Евгения 2675 01:00:39,08 1185 0 Полтава
Роман Засядько 2625 01:00:41,84 1231 0 Полтава
Сініцин Олексій 2867 01:00:54,72 1058 0 Полтава
Элина Кирсанова 2967 01:00:58,40 1087 0 Полтава
Ляшенко Світлана 2763 01:00:58,79 1034 0 Київ
Ладная Екатерина 2718 01:01:07,74 1177 0 Полтава
Бовсуновский Юрий 2695 01:01:22,34 1183 0 Полтава
Назимов Андрей 2797 01:01:23,64 1112 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Чеснокова Катерина 2864 01:01:26,34 1010 0 Харків
Хименко Яна 2924 01:01:27,91 1043 0 Полтава
Литовченко Артем 2934 01:01:34,35 1124 NewRubClub Полтава
Поступний Вадим 2895 01:01:35,93 1113 GlobalRunClubNP Полтава
Кабанова Дар'я 2830 01:01:39,80 1140 0 Харків
Забоєнко Валентина 2776 01:01:52,70 1050 0 Полтава
Верещака Рита 2932 01:01:59,25 1120 GlobalRunClubNP Полтава
Ващенко Надія 2684 01:02:44,37 1007 0 Полтава
Повзик Роман 2787 01:02:47,09 1098 0 Полтава
Рибчинчук Ольга 2800 01:02:47,45 1100 0 Полтава
Старостін Денис 2872 01:02:47,98 1099 0 Полтава
Черебило Владимир 2882 01:02:50,04 1067 GlobalRunClubNP Полтава
Артеменко Елена 2702 01:02:51,69 1194 Theodoros Boxing Club by Sergey Fedchenko Харків
Шевченко Денис 2807 01:03:00,00 1145 ДТЕК Нафтогаз Полтава
Липовец Наталия 2693 01:03:32,65 1181 0 Полтава
Хохоляк Яков 2893 01:03:57,42 1109 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Лялін Сергій 2784 01:03:59,47 1084 0 Суми
Сахарова Олександра 2731 01:04:22,00 1220 поза клубом Полтава
Забарина Юлия 2716 01:04:24,80 1176 0 Полтава
Потийко Марина 2885 01:05:12,00 1069 Полтава
Вікторія Скляр 2723 01:05:16,77 1204 0 Полтава
Головко Маргарита 2772 01:05:17,05 1072 New run Київ
Тертышников Сергей 2897 01:05:40,61 1117 0 Полтава
Бескровный Валентин 2617 01:05:44,22 1237 0 Полтава
Кербут Галина 2623 01:05:52,63 1239 0 Полтава
Бабенко Елена 2933 01:06:02,62 1122 NewRubClub Полтава
Гордієнко Анна 2827 01:06:31,97 1136 Латіфундіст Медіа Полтава
Катерина Шило 2714 01:06:47,91 1167 0 Кропивницький
Пiонтковський Всеволод 2743 01:07:14,86 1011 0 Днiпро
Федосенко Денис 2691 01:07:28,63 1169 0 Кременчуг
Розвадовська Марія 2928 01:07:31,71 1127 Латіфундіст Медіа Київ
Росляков Александр 2707 01:08:29,10 1154 ПААЗ Полтава
Полюлях Ірина 2687 01:08:32,45 1150 0 Полтава
Чипенко Елена 2880 01:08:33,19 1063 GlobalRunClubNP Полтава
Пономарьова Наталія 2619 01:09:05,99 1232 0 Полтава
Гордієнко Едуард 2670 01:09:34,24 1159 0 Хорол
Озірний Володимир 2749 01:09:58,98 1020 0 Полтава
Ласкаржевський Владислав 2722 01:10:00,71 1203 Kernel Sport Team Київ
Плакса Оксана 2768 01:11:03,78 1068 0 Полтава
Балас Вікторія 2837 01:11:23,82 1131 Латіфундіст Медіа Київ
Бичкова Людмила 2659 01:12:09,71 1005 0 Київ
Грищенко Катерина 2682 01:13:47,58 1211 0 Полтава
Філь Ірина 2706 01:14:01,80 1160 0 Хорол
Шкурат Світлана Сергіївна 2757 01:14:03,12 1004 0 Полтава
Перлик Катерина 2750 01:14:33,50 1021 Sumy Running Club Суми
Василець Олена 2657 01:14:40,35 1229 0 Полтава
Естафета
Атлет Номер чіпа Результат Номер
атлета
Клуб
(компанія)
Населений пункт
Сырники       30059 01:18:28,01 5028 NP Харків
IRONMAN 30105 01:20:42,83 5036 NP Полтава
KNPGRC  30063 01:21:58,55 5013 NP Київ
Running club Poltava  30115 01:23:03,73 5001 UUAUFDT Полтава
КОРД 30114 01:25:29,84 5005 0 Кропивницький
Харківська обласна спілка ветеранів АТО 30058 01:28:18,36 5027 NP Харків
Аврора Сьогодні 1 30236 01:29:51,36 5030 NP Полтава
One Love 30036 01:30:18,61 5009 NP Poltava
ХМЗ Капустян, Кравченко, Безпалов,Кондієнко 30064 01:33:20,29 5025 NP Хорол
Збірна Патріотів    30208 01:35:03,03 5019 NP Полтава
Lucky Team     30062 01:39:09,10 5016 NP Полтава
ХМЗ Сайно,Чайковький, Склема, Гавриленко 30220 01:41:26,33 5024 NP Хорол
UGTC boys 30166 01:46:31,05 5021 NP Полтава
StartDnipro 30112 01:46:55,01 5004 D9E0WNG Дніпро
Run4Fun 2 30061 01:48:14,06 5017 NP Полтава
Веселка            30109 01:48:33,70 5006 0 Полтава
Forrest Gump      30104 01:48:45,03 5012 NP Полтава
Pink Run  30066 01:51:03,03 5002 UJIPUS0 Дніпро
Теплотема   30223 01:51:55,66 5018 DZVGM4C Полтава
UGTC girls 30202 01:54:15,77 5022 NP Полтава
Аврора Сьогодні 3 30212 01:55:08,08 5032 NP Полтава
NonStop  30113 01:55:46,50 5014 NP Суми
во-ДАЮТ!   30057 01:56:41,03 5010 NP Полтава
Герої Сьогодення 30221 01:57:25,49 5026 NP Харків
Lucky Max  30216 01:58:20,61 5008 0 Полтава
Solo Flora 30067 02:00:06,18 5035 NP Полтава
Аврора Сьогодні 2 30106 02:00:09,73 5031 NP Полтава
Цукерня  30056 02:00:12,56 5007 0 Полтава
 Run4Fun   1 30072 02:05:29,45 5003 29APSFF Дніпро
Команда Х     30227 02:06:54,12 5015 NP Полтава
Аврора Сьогодні 4 30218 02:08:25,36 5033 NP Полтава
Аврора Сьогодні 5 30151 02:08:25,47 5034 NP Полтава
Happy Runners     30043 02:08:39,02 5011 NP Полтава
Іnternational 30091 02:09:01,41 5023 NP Полтава
VIP     30224 02:16:02,50 5020 NP Полтава
Харківське обласне ГО“Дружини ветеранів АТО” 30080 02:34:24,25 5029 NP Харків
21 км (чоловіки)
Атлет Номер чіпа Результат Номер
атлета
Клуб
(компанія)
Населений пункт
Олійник Павло 2635 01:09:00,95 322 Theodoros Boxing Club by Sergey Fedchenko Харків
Грицак Юрій 30154 01:09:04,28 7034 0 Миколаїв
Russ Ihor 30003 01:10:57,16 7042 0 Kyiv
Попов Сергій 30186 01:14:19,13 127 Salomon Running Club Ukraine Київ
Фесенко Максим 2871 01:15:51,23 222 NewRubClub Полтава
Щелкунов Iлья 30217 01:17:27,84 7065 Dnepr Run Dnipro
Тельнов Костянтин 30171 01:17:31,68 7047 КЛБ СКІФ Кролевець
Nebozhuk Roman 30035 01:18:35,27 7011 0 Київ
Камєшков Денис Володимирович 30231 01:19:25,10 20 МК "RunOk" Дніпро
Година Сергій Олексійович 2992 01:19:48,88 290 RC Kremen Кременчук
Волошин Олексій 30198 01:20:15,47 7074 Nike+ Run Club Одеса
Леонов Павел 30173 01:20:31,33 7038 0 Полтава
Васільєв Олександр Борисович 30028 01:21:10,89 7044 Kharkiv Iron Team Харків
Билим Володимир Олександрович 30107 01:21:48,60 23 0 Полтава
Саханда Ігор 30019 01:22:41,78 7045 URA, SCS, UMA Київ
Ярцев Тимофій 30265 01:23:18,66 4 MC RunOk Дніпро
Молочко Юрій Володимирович 30137 01:23:39,75 99 МК Харьков Харків
Калиниченко Павел 2944 01:24:23,00 219 NewRubClub Полтава
Тимошенко Сергій 30152 01:25:30,07 7046 URA, SCS, UMA Київ
Слабченко Олег 2959 01:25:55,00 150 GlobalRunClubNP Харків
Топал Ярослав Iванович 30174 01:26:12,65 7054 Nike + Run Club Одесса
Бережой Дмитрий 2998 01:26:14,38 149 Компания СМС Полтава
Манохін Андрій 30289 01:26:41,03 5 USC Харків
Демянович Володимир 30254 01:26:47,61 15 Команда МКС Київ
Заиченко Антон 2812 01:27:49,00 301 Кременчук
Рожков Олег 30177 01:28:31,12 7070 Tribe10 Київ
Куксов Назар 30260 01:28:34,07 17 0 Харьков
Бідюк Костянтин 30195 01:28:34,22 170 0 Полтава
Придатко Дмитро 2831 01:29:28,27 202 ФЛАП Прилуки
Коняєв Володимир 2640 01:29:30,45 307 КЛБ "Кремінь" Кременчук
Мазний Микола Олександрович 2952 01:29:47,00 193 Sumy Running Club Суми
Микитенко Юрій 30069 01:30:07,40 7082 0 Полтава
Лукомiнський Макс 30146 01:30:13,61 90 RunningClubPoltava Полтава
Бєлозерцев Олексій 30037 01:30:13,75 7032 0 Полтава
Черненко Павло 30145 01:30:16,13 103 Start Dnipro Днепропетровск
Гавриленко Захар 2956 01:30:16,42 194 ------------ Кам`янське
Рисов Евгений Александрович 30175 01:30:16,63 137 Kharkov Iron Team Харьков
Солодовник Іван Васильович 30021 01:30:16,70 113 NewRun Полтава
Коваленко Віталій 30121 01:30:40,06 36 StartDnipro Карлівка
Мрикало Ігор 30108 01:31:47,77 11 ГО "Бігова Україна" Тернопіль
Сулима Роман 30229 01:32:10,11 142 Team_Herbalife Полтава
Вергун Артем 30172 01:33:11,01 7036 0 Киев
Cherevko Andriy 2853 01:33:11,93 234 0 Sumy
Сафонов Володимир 30239 01:33:49,15 7027 0 Київ
Артем Харчишин 30086 01:34:28,34 131 Salomon Running Club Ukraine Киев
Крівченко Олег Анатолійовоч 30291 01:34:35,69 276 RC Кремінь Кременчук
Перальта Рожер 2923 01:34:55,72 237 Український біговій клуб Нью Йорк Нью Йорк
Башлій Юрій Михайлович 30193 01:35:01,58 121 Running Club Poltava Зіньків
Петро Медвідь 30103 01:35:03,42 24 0 Полтава
Булік Вадим 30180 01:35:26,46 7048 0 Київ
Мельничук Дмитро 30120 01:35:52,68 138 0 Полтава
Левченко Дмитро 30032 01:35:56,81 7006 SYNERGY Київ
Гребенюк Олександр 30258 01:36:00,63 81 SC Scientist Київ
Нелін Ігор Григорович 30156 01:36:04,74 7028 Putin-huylo Київ
Шапошник Микола 30273 01:36:13,34 39 0 Решетилівка
Марченко Євген 2949 01:36:18,34 151 GlobalRunClubNP Київ
Соколовський Євген 30132 01:36:19,75 43 0 Київ
Ясько Олександр Іванович 30155 01:36:19,93 7015 BATTLE FLAG Новооржицьке
Яковенко Максим 30085 01:36:21,78 7085 0 Полтава
Шапошник Денис 30294 01:36:22,26 38 0 Решетилівка
Miatka Illia 2811 01:36:32,81 295 Nike+ Run Club Kyiv
Блажко Виталий 2946 01:37:00,31 231 NewRubClub Полтава
Костянтин Лук"яненко 30161 01:37:11,95 171 0 Полтава
Синявський Іван 30181 01:37:21,13 132 Salomon Running Club Ukraine Київ
Станіслав Литвиненко 30094 01:37:21,87 118 Вітамін полтава
Терентьев Олег 30295 01:37:35,15 247 0 Київ
Кісиленко Костянтин Сергійович 30245 01:37:56,98 74 Sumy Running Club Суми
Головченко Олексій 2910 01:38:06,82 238 Sumy Runnng Club Суми
Говор Володимир Іванович 30077 01:38:18,02 120 МК Харків Харків
Непарідзе Давід 2981 01:38:36,09 148 Nike+ Run Club Київ
Карпенко Сергей 30178 01:38:53,09 7060 0 Нежин
Помазан Віталій 30089 01:38:57,73 84 - Полтава
Ричик Олег Олександрович 30092 01:39:30,44 41 Running Club Poltava Полтава
Якименко Сергій 30101 01:39:33,98 98 Runnning Club Poltava Полтава
Мандрика Михайло 30048 01:39:39,30 7081 Скажені карасі Полтава
Рудика Володимир 30016 01:39:50,95 7052 0 Суми
Бородавченко Дмитрий 30188 01:39:52,03 123 0 Харьков
Войтенко Сергій 30127 01:39:52,89 57 Run Base Kyiv Київ
Гурбик Андрій 30004 01:39:59,41 7079 0 Київ
Андрей Филин 2633 01:40:01,13 321 Орден Святого Кроссовка Киев
Ложкін Михайло 30012 01:40:07,01 7083 КЛБ "Скіф" Суми
Когут Илья 2627 01:41:27,61 311 Theodoros Boxing Club by Sergey Fedchenko Харків
Бобовников Сергій 30247 01:41:32,22 55 0 Алчевськ
Сучалкін Вадим 30283 01:41:52,10 299 B.I.G. Бровари
Базалій Роман 2973 01:42:03,22 181 0 Полтава
Костенко Александр 2834 01:42:06,59 211 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Полових Геннадій 30040 01:42:15,96 19 Running Club Poltava Полтава
Тарадін Андрій 30133 01:42:20,60 200 Родник харків
Volodin Vadim 300124 01:42:23,00 293 Tusday Forever Run Kyiv
Папій Андрій Олександрович 30135 01:42:46,73 106 Running club Poltava Полтава
Первашов Руслан Вікторович 30138 01:42:59,05 199 0 Харків
Романюк Євген 30232 01:43:07,18 136 0 Київ
Кривошапко Сергiй 30281 01:43:27,33 287 0 Полтава
Куценко Юрій 30164 01:43:31,00 1 run 21 Полтава
Білоус Ігор 2646 01:43:54,63 306 SOTA TEAM DNEPR м. Камянське
Панасюк Вячеслав 30008 01:43:55,09 7002 Running Club Poltava Полтава
Емельяненко Евгений Юрьевич 30209 01:44:04,47 7009 Running Club Polatava Полтава
Elchbeir Jean Philippe 30041 01:44:04,64 94 0 Poltava
Панченко Сергій 30024 01:44:07,74 7053 КЛБ СКІФ Суми
Cherniavskiy Ihor 30079 01:44:07,86 198 Sumy Running Club Суми
Кудей Роман 2905 01:44:11,79 271 0 Харьков
Маврин Игорь 30054 01:44:18,06 7021 Running Club Poltava Полтава
Павлов Артем 2987 01:44:19,00 283 Сьогодні Аврора Полтава
Борисюк Олександр Віталійович 30199 01:44:41,30 27 Running CLUB Poltava Полтава
Жигура Виталий 2808 01:44:42,28 278 Сьогодні Аврора Полтава
Кербут Дмитро 30194 01:44:57,48 7040 Running Club Poltava Полтава
Сень Леонід 2997 01:44:59,85 147 Футбольний клуб "Валедіанс" с.Миколаївка, Охтирський район, Сумська область
Коваленко Геннадій 30042 01:45:00,55 3 ГО "Полтавщина поряд" Полтава
Росс Сергій 30234 01:45:03,51 7029 Running club poltava Полтава
Волох Сергій Валентинович 30033 01:45:43,60 7012 0 Харків
Ломако Юрий 2985 01:46:13,00 182 0 Харьков
Шевцов Георгій 2947 01:46:13,60 298 SOTA TEAM DNEPR Дніпро
Глоба Антон 2815 01:46:15,66 232 NewRubClub Полтава
Бао І 30045 01:46:32,44 7033 Running Club Poltava Полтава
Коваленко Олексій 30204 01:47:08,75 7073 0 киев
Красноплахтич Віталій 30126 01:47:13,03 66 0 Харків
Зіберов Артем 30099 01:47:36,74 114 KHARKIV ROAD RUNNERS Харьков
Шапка Артем 2904 01:47:40,26 196 0 Полтава
Муха Мирослав 30184 01:47:49,57 9 Running Club Poltava Кобеляки
Кириченко Валентин 30084 01:48:03,14 7084 Running club Poltava Полтава
Котелевський Сергій 30153 01:48:03,38 165 0 Харків
Говтвяниця Олег 2849 01:48:07,02 190 0 Полтава
Чирков Сергiй 30038 01:48:16,92 109 веселi кеди гоголеве
Вінтонів Володя 30284 01:48:29,42 139 0 калуш
Попов Антон 2961 01:48:36,07 153 GlobalRunClubNP Харків
Кузик Євген 30196 01:48:37,92 128 Salomon Running Club Ukraine Kiev
Деркач Павло 2914 01:49:34,00 205 Біговий Чернігів Чернігів
Фесенко Максим 2871 01:49:44,00 222 NewRubClub Полтава
Karpenko Oleg 2954 01:49:45,43 164 0 Киев
Мартиненко Влад 2824 01:50:04,36 212 Оболонь Полтава
Барбарош Олексій 30047 01:50:09,09 116 0 Полтава
Іщенко Дмитро 2916 01:50:13,14 240 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЭ Полтава
П‘ятько Михайло 30097 01:50:13,53 105 - Полтава
Ольховик Роман 2639 01:50:30,65 304 NMSK running club Новомосковськ
Сташкевич Владислав 30210 01:50:36,35 133 0 Полтава
Изюмов Константин 2821 01:50:37,09 223 NewRubClub Полтава
Пінчук Олег 30263 01:50:50,44 34 0 Дніпро
Сербiн Валерiй Петрович 30249 01:51:05,49 67 0 Харкiв
Демус Дмитро 30237 01:51:20,45 331 0 Харьков
Дзюба Александр 2915 01:51:36,70 258 ПААЗ Полтава
Якименко Юрій 30011 01:51:47,49 7080 0 Київ
Зубко Юрій 2953 01:51:51,13 163 0 Полтава
Дерен Максим 30129 01:51:54,04 210 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Яременко Олександр 30251 01:52:03,00 35 Скажені карасі Полтава
Алексей Стороженко 30286 01:52:13,62 334 0 0
Беленький Сергей 30013 01:52:19,07 7077 Newrunclub Полтава
Лобода Вячеслав 2874 01:52:19,07 273 RC Kremen Кременчук
Скоробагатов Максим 30246 01:52:29,34 61 0 Кобеляки
Когут Игорь 2628 01:52:32,91 312 Theodoros Boxing Club by Sergey Fedchenko Харків
Шпитальный Владислав 30119 01:52:34,87 101 0 Харьков
Івченко Олег Васильович 30157 01:52:34,99 102 Імпульс Харків
Тонконог Антон 30167 01:52:46,48 47 0 Полтава
Ващенко Костянтин 30279 01:53:01,36 32 0 Полтава
Бабаенко Николай 30225 01:53:13,35 7072 JomaRunning Бровари
Янович Дмитрий 2809 01:53:15,39 246 0 Київ
Василенко Олег 2955 01:54:35,10 189 0 Полтава
Тараненко Віталій 30163 01:54:39,92 7059 0 Полтава
Бережний Олександр 30233 01:54:56,09 7026 Running Club Poltava Полтава
Фургас Артем 2848 01:54:56,71 186 Running club Poltava Розсошенці
Мхітарян Тімур 30030 01:54:57,75 7020 Running Club Poltava Полтава
Русин Олег 30128 01:55:04,30 78 0 Кобеляки
Головко Владислав 30125 01:55:33,84 226 NewRubClub Полтава
Горобець Юрій 30014 01:55:50,20 7056 0 Черкаси
Спірідонов Андрій Олегович 30026 01:56:21,37 7023 Running CLUB Poltava Полтава
Семен Дяченко 30095 01:56:29,36 12 0 Кременчук
Шабатько Віктор 30093 01:56:44,71 8 0 Полтава
Гриб Віталій 2951 01:56:52,99 157 GlobalRunClubNP Полтава
Сєрік Олег 2922 01:56:54,34 296 Nike+ Run Club Київ
Грінченко Віктор 30050 01:57:00,89 50 ----------------------------------------- Кременчук
Личковаха Іван Іванович 30076 01:57:08,56 7078 NewRunClub Полтава
Бабич Андрей 30241 01:57:09,59 28 0 Полтава
Іщенко Станіслав 30117 01:57:25,05 95 Zernovoz.in.ua Полтава
Хіхловський Микита 2979 01:57:30,59 176 0 Харків
Дегтярев Максим 30148 01:58:09,53 201 0 Днепр
Образок Максим 30122 01:58:24,03 64 0 Київ
Штувбейний Дмитро 30222 01:58:34,32 7058 0 Полтава
Ус Максим 30269 01:58:42,86 54 Біговий Чернігів, Інваспорт Чернігів
Вівтоніченко Ярослав 30140 01:58:50,66 96 0 Полтава
Соболєв Єгор 30070 01:58:52,42 135 ВР Київ
Половко Андрiй Анатолiович 30111 01:58:53,26 140 0 Днiпро
Гречка Владислав 2858 01:58:54,20 203 Tribe X Киев
Іванюк Роман 30051 01:59:22,22 7031 Running Club Poltava Полтава
Величко Илья 30081 01:59:25,51 87 0 Зеньков
Солонин Олег 2958 01:59:25,78 159 GlobalRunClubNP Полтава
Антоненко Вячеслав 30214 01:59:34,75 110 Ситуаційний Полтава
Рочев Евгений 2920 01:59:41,64 280 Сьогодні Аврора Полтава
Андрусенко Юрій 30183 01:59:49,56 16 0 Харків
Скалько Олег 30018 01:59:54,13 7051 0 Черкассы
Гурінчук Олексій 2948 02:00:48,65 178 0 Полтава
Корнієнко Євген 30118 02:00:53,60 97 Ranning club Poltava Полтава
Голоборщий Олег 30096 02:01:11,98 104 0 Полтава
Олифіров Владислав 2940 02:02:05,81 7005 0 Решетилівка
Шемет Рома 30266 02:02:13,32 294 0 Київ
Попельнюк Виталий 30255 02:02:33,34 107 0 Полтава
Свечкарь Богдан 2636 02:02:44,44 310 Theodoros Boxing Club by Sergey Fedchenko Харків
Авілов Олександр Іванович 30078 02:03:19,88 56 КЛБ "Одиссей" Алчевськ
Тишевский Виталий 2844 02:03:33,11 277 RDX Харьков
Сторожук Дмитро 2993 02:03:41,61 292 Live.Love Київ
Гноєвий Артем 30185 02:03:47,66 119 0 Запоріжжя
Сніговий Олександр 30087 02:03:50,59 21 0 Херсон
Мороз Юрий 2852 02:03:54,19 249 ДТЕК Нафтогаз Полтава
Редька Ігор 30060 02:03:57,66 25 0 Полтава
Власов Николай Владимирович 30298 02:04:20,60 48 0 Полтава
Власов Николай Владимирович 30075 02:04:20,69 7076 0 Полтава
Смирнов Євген 30240 02:04:32,18 143 ПУШЕБ Киев
Нестеренко Сергій Володимирович 30293 02:05:33,63 316 0 Київ
Ясько Вячеслав 2645 02:06:06,45 305 0 Полтава
Толкунов Александр 30141 02:06:11,91 207 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Левченко Макс 30176 02:06:44,69 89 0 Київ
rocchi daniele 2642 02:06:57,09 314 0 altidona
Дмитренко Володимир 30162 02:07:24,78 7057 0 Полтава
Лукошин Александр 2692 02:07:27,27 336 0 0
Полковников Роман 2820 02:07:42,66 215 Оболонь Полтава
Вадим Сердюков 30023 02:07:43,10 191 0 сєвєродонецьк
Свиридюк Роман 30132 02:07:56,00 49 Медея Полтава
Червінка Юрій 30207 02:07:58,23 7037 0 Полтава
Maki Мatt 30007 02:08:16,27 7001 0 Kиїв
Устименко Михайло 2984 02:08:35,97 185 0 Полтава
Данемиров (Вишня) Леонид 2996 02:08:53,75 303 Sumy Alco’Marathon Суми
Мухін Олексій 30256 02:08:59,64 111 http://www.urist.poltava.ua Полтава
Коваль Богдан 2991 02:09:02,09 235 0 Полтава
Непокупний Сергій 30206 02:09:47,95 86 ЗСУ Харків
Заїка Григорій 30280 02:09:59,35 263 0 Хорол
Несторович Іван 30168 02:10:34,10 108 0 Харків
Осадчий Олександр 30025 02:11:01,78 7066 TEAM HERBALIFE Полтава
Федій Артем 2995 02:11:10,54 300 0 Полтава
Гноєвий Володимир 30098 02:11:12,12 117 0 Київ
Сень Віталій 2974 02:12:18,71 168 0 Полтава
Саліженко Юрій 2906 02:12:27,95 270 0 Хорол
Окыпнюк Игорь 2943 02:13:21,22 218 NewRubClub Полтава
Радченко Олександр 2909 02:13:35,57 269 0 Хорол
Макляк Костя 2818 02:14:43,29 213 Оболонь Полтава
Рой Павло 30159 02:14:51,25 30 0 Полтава
Камiшин Олександр 2918 02:17:08,54 245 Латiфундiст Медiа Київ
Олов'ятенко Денис 2977 02:17:24,66 173 Кремінь Кременчук
Величко Максим 30205 02:17:56,19 83 0 Киев
Литвиненко Александр 30139 02:20:49,81 206 TEAM HERBALIFE Полтава
Гриців Андрій 30170 02:20:51,29 115 0 М. Калуш
Джежелий Богдан 2860 02:22:11,07 253 ПААЗ Полтава
Байрак Сергій 30253 02:23:07,05 37 0 Михайлівка
Stepaniuk Mykhailo 30203 02:24:43,20 125 0 Луцьк
Сердюк Віталій 30027 02:24:48,00 7022 Running Club Poltava Полтава
Незвиецкий Максим 2990 02:25:34,15 282 Сьогодні Аврора Полтава
Валерій Оболонцев 1322 02:26:03,34 342 0 0
Кислый Александр 2832 02:26:22,79 260 ПААЗ Полтава
Роман Бовкун 30049 02:26:52,82 7067 Running CLUB Poltava Полтава
Жароїд Костянтин Анатолийович 2937 02:26:56,45 243 0 Полтава
Скрипай Олександр Сергійович 30200 02:27:35,87 145 Running Club Poltava Полтава
Крупицький Антон 2939 02:29:52,10 252 0 Полтава
Шевченко Віталій Миколайович 2980 02:30:18,30 177 Running Club Poltava Полтава
Благодир Іван Володимирович 30248 02:31:04,67 45 0 Полтава
Рупчев Андрей 2962 02:31:07,59 154 GlobalRunClubNP Київ
Tarasov Kyrylo 30267 02:32:08,13 13 0 Kremenchuk
Солонар Володимир 30250 02:32:14,07 52 - Полтава
Павлов Артем 2987 02:33:29,43 283 Сьогодні Аврора Полтава
Корнилюк Сергій 1869 02:45:06,76 343 0 0
Куліковський Сергій Йосипович 30190 03:06:10,86 71 0 Павлоград
Лугина Игорь 2631 03:14:12,16 325 0 Суми
21 км (жінки)
Атлет Номер чіпа Результат Номер
атлета
Клуб
(компанія)
Населений пункт
Вілісова Тетяна 30001 01:17:36,66 7049 Startdnipro Новомосковськ
Вернигор Татьяна 30277 01:18:41,36 326 0 Полтава
Карманенко Катерина 30160 01:20:31,86 204 NMSK Новомосковськ
Олійник Олександра 30197 01:22:04,97 7041 0 Миколаїв
Железкина Марина 2912 01:30:56,56 254 ПААЗ Полтава
Калініченко Ганна 2917 01:34:29,62 241 TopRunners Київ
Барильченко Інна 2862 01:34:50,67 236 Український Біговий Клуб Нью Йорк Бруклін
Бурковська Наталія 30082 01:36:00,07 141 0 Київ
Тимощук Мария 2856 01:40:00,00 192 Track&Speed Київ
Зімаріна Вікторія 2845 01:40:42,19 275 #побігли Київ
Ігуш Тамара 30169 01:40:47,75 100 Running Club Poltava Полтава
Рожкова Виктория 30292 01:41:25,58 288 SOTA TEAM DNEPR Дніпро
Маковоз Светлана Николаевна 30242 01:42:21,11 10 МC RunOk Запорожье
Глиняна Катерина 30031 01:42:22,97 7014 MC RunOk Київ
Маслова Анна Володимирівна 30300 01:42:53,49 7017 Running Club Poltava Полтава
Франчук Марина 30158 01:44:23,52 7007 Running club Poltava Полтава
Завадська Юлія 30083 01:44:38,03 130 Salomon Running Club Ukraine Київ
Фомівка Анна 30071 01:47:41,00 126 Running club Poltava Полтава
Френкель Леся 2982 01:48:07,52 183 0 Полтава
Кудей Анастасiя 2842 01:48:24,23 272 0 Харкiв
Стіжко Яна 2888 01:48:45,83 344 Sport life Полтава
Шевченко Юлія 30215 01:48:49,65 88 Zernovoz.in.ua Полтава
Полових Оксана 30110 01:50:20,46 18 Running Club Poltava Полтава
Пугач Віта 30006 01:50:36,81 7018 Running CLUB Poltava Полтава
Врадій Анна 30068 01:51:43,65 7063 NewRunClub Полтава
Соколовська Юлія 30211 01:53:28,18 129 run-and-travel.com Київ
Курганська Анна 30123 01:53:52,30 33 0 Полтава
Шепель Ольга Володимирівна 30053 01:55:16,81 7025 Running Club Poltava Полтава
Тарнополова Вікторія 30201 01:55:26,42 7035 ХНУПС ЗСУ Харків
Ольга Волощук 30287 01:55:32,14 244 0 Полтава
Дяченко Олена Іванівна 30257 01:56:02,03 250 0 Полтава
Альохіна Катерина 2643 01:56:13,36 317 YarollerSchool Харків
Лукомінська Тетяна Борисівна 30230 01:57:15,81 40 Running Club Poltava Полтава
Глухова Світлана 30020 01:58:29,01 7075 0 Полтава
Дутко Катерина Іванівна 30243 01:58:37,91 82 0 Полтава
Гордиенко Наталия 2913 01:58:50,65 208 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Падалко Марічка 30187 01:58:52,73 134 1+1 media Київ
Ніколаєва Тетяна Андріївна 30270 01:59:04,62 72 0 Полтава
Капшук Ірина 30002 01:59:18,28 332 0 0
Добрик Вікторія 30143 01:59:37,95 92 Витамин сады Полтава
Мільченко Валерія Олександрівна 30192 01:59:43,36 31 Центуріон Полтава
Войтова Олеся Олексіївна 2641 01:59:51,00 308 Полтава
Буракова Катерина Олександрівна 3179 02:01:11,00 22 Win Chun Полтава
Тарасенко Оксана 2833 02:01:32,81 209 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Тебякіна Віра 30219 02:01:38,51 7064 отчаянный любитель Київ
Гладкохата Ірина 2810 02:02:38,68 291 0 Полтава
Перуновська Марина 2988 02:03:37,17 297 Live Love Kiev
Кузуб Ольга 2629 02:03:49,63 318 0 полтава
Нагорна Ірина 30147 02:04:09,12 333 0 Херсон
Милостюк Аліна 2855 02:04:58,40 172 0 Решетилівка
.Орел Вероніка 30116 02:05:00,39 144 0 Киев
Дворникова Катерина 2945 02:05:28,30 228 NewRubClub Полтава
Мироненко Юлия Леонидовна 30189 02:05:40,13 112 СпартакGym Полтава
Кузенкова Оксана 2819 02:06:51,32 216 GlobalRunClubNP Київ
Korolenko Alina 2978 02:08:07,55 175 Run Base Kyiv Kyiv
Горшунова Анна 2921 02:09:02,28 286 Сьогодні Аврора Полтава
Литвиненко Ліна 30073 02:09:19,39 51 Start Dniprо Дніпро
Пшенична Юлія 30228 02:09:35,41 7013 Running club Poltava Полтава
Савченко Оксана 30278 02:10:06,97 265 0 Хорол
Майборода Анжелика Владимировна 30182 02:11:19,24 122 Ranning Club Poltava Полтава
Вовченко Вікторія 30065 02:11:53,01 62 0 Київ
Осауленко Алла 2983 02:12:19,28 184 0 Полтава
Богачева Анна 2936 02:12:53,05 281 Сьогодні Аврора Полтава
Кішинець Анна 30285 02:14:18,70 60 0 Полтава
Резнікова Катерина 2900 02:14:34,59 188 0 Харків
Чепіжна Дар'я 30226 02:14:57,20 7061 GlobalRunClubNP Полтава
Гутыря Ольга 2911 02:15:43,60 255 ПААЗ Полтава
Шевченко Алена 2823 02:15:49,05 256 ПААЗ Полтава
Шилова Єлизавета 30088 02:16:29,67 179 0 Харків
Новосельська Тетiана 30005 02:17:07,76 7050 0 Харкiв
Максименко Оксана Анатоліївна 30268 02:17:49,63 26 0 Полтава
Ніколаєнко Маргарита 2994 02:18:01,80 289 0 Полтава
Міщенко Наталія 30282 02:19:54,53 267 0 Хорол
Міщенко Олена 30262 02:19:59,89 264 0 Хорол
Стрільчук Олена 30017 02:20:16,96 7019 Running CLUB Poltava Полтава
Bozhko Mila 30149 02:20:50,84 65 Saucony Running Club Киев
Полищук Марина 2938 02:21:10,63 259 ПААЗ Полтава
Агапова Неля 30015 02:21:40,57 7055 Running club Poltava Полтава
Алєксєєнко Наталія 30235 02:22:08,29 7004 Running Club Poltava Полтава
Петренко Ірина 30009 02:23:38,52 7010 Санчін Ірпінь
Шевеленко Тетяна Вікторівна 30052 02:25:47,87 7024 Running Club Poltava Полтава
Соколовская Ирина 30022 02:26:39,25 146 0 Киев
  Супруненко Ірина 30296 02:27:26,00 274 Running Club Poltava Полтава  
Ставінська Людмила 30074 02:27:42,40 7069 Running club Poltava Полтава
Варвянська Світлана 2901 02:31:22,24 180 0 Полтава
Устінова Інна Борисівна 30238 02:31:40,86 7030 0 Полтава
Ромашков Сергей 2919 02:33:31,27 279 Сьогодні Аврора Полтава
Зинченко Анна 2989 02:33:32,93 284 Сьогодні Аврора Полтава
Касьяненко Юлія Вікторівна 30252 02:33:54,00 14 0 Полтава
Сергійчук Софія 2822 02:35:13,29 224 0 Полтава
Міщенко Світлана 2907 02:37:28,07 266 0 Хорол
Баль Ксенія 30039 02:40:34,16 80 0 Полтава
Юрченко Ангеліна 30102 03:10:43,92 77 0 Чугуїв
10 км (чоловіки)
Атлет Номер чіпа Результат Номер
атлета
Клуб
(компанія)
Населений пункт
Рогозовський Вадим 2656 00:32:00,22 1228 Saucony Ukraine Team, Saucony Running Club смт Володарка
Алфимов Артём 2966 00:32:46,07 1085 Run4U Лисичанск
Слободянюк Денис 2886 00:34:01,64 1071 UNITED SPORTS COMMUNITY Вінниця
Гомулько Михайло 2721 00:34:43,17 1201 0 Харьков
Кукузей Володимир 2626 00:35:58,64 1241 0 0
Борисенко Владислав 2929 00:37:22,14 1114 ДЮСШ Колос Полтава
Загоскін Андрій 2655 00:38:02,70 1199 0 Харків
Бондаренко Роман 2896 00:38:26,68 1115 ДЮСШ Колос Полтава
Маслов Антон 2638 00:38:54,96 319 0 Харкiв
Чепіжний Антон 2739 00:40:35,07 1227 0 полтава
Гурин Михаил 2970 00:40:51,00 1144 ДТЕК Нафтогаз Полтава
Дмитро Батрак 2780 00:41:30,18 1080 КЛБ "Пирятин" Пирятин
Ніколаєнко Василь 2969 00:42:28,47 1133 Латіфундіст Медіа Київ
Калюжный Олег 2717 00:42:47,84 1179 0 Полтава
Станислав Зорин 2838 00:43:30,79 1135 Латіфундіст Медіа Полтава
Гармаш Дмитрий 2930 00:43:47,00 1116 Харків
Павлiй Олександр 2733 00:43:59,14 1223 0 Полтава
Федченко Сергей 2679 00:44:08,00 1196 Theodoros Boxing Club by Sergey Fedchenko Харків
Бойко Дмитро 2664 00:44:16,85 1039 0 Полтава
Мещерський Дмитрий 2802 00:45:36,08 1102 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Лукашенко Виталий 2700 00:46:24,43 1192 Theodoros Boxing Club by Sergey Fedchenko Харків
Негода Андрій 2686 00:46:53,89 1148 ЗДБІ ім. О. В. Синяговського м. Зіньків
Тесля Олександр 2841 00:46:53,99 1141 0 Зіньків
Терпай Дмитро 2730 00:46:56,36 1219 UNTS Warszawa Харкіів
Чистик Валентин 2683 00:47:02,76 1212 0 Харків
Михайленко Олександр 2726 00:47:54,42 1172 0 Полтава
Похилько Евгений Михайлович 2654 00:48:00,27 1202 0 Полтава
Лавренко Александр 2892 00:48:06,20 1107 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Пархоменко Валерій 2697 00:48:16,08 1188 0 Полтава
Вуйко Ігор 2965 00:48:36,00 1083 Решетилівка
Даценко Ігор 2729 00:48:46,45 1218 0 Полтава
Пономаренко Сергей 2927 00:49:15,95 1066 GlobalRunClubNP Харків
Stupin Denis 2876 00:49:35,01 1024 0 Київ
Міщенко Сергій 2708 00:49:49,74 1161 0 Хорол
Сурков Роман 2875 00:49:56,03 1101 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Боєв Ігор 2883 00:50:01,00 1027 Полтава
Наслєдніков Сергій 2622 00:50:10,00 1233 UKRNAFTA Полтава
Брындак Иван 2894 00:50:13,00 1111 ПОЛТ ОБЛ. ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
il/Іваненко Сергій 2788 00:50:50,73 1088 0 Полтава
Lomako Dmitry 2648 00:50:56,07 1149 Bob Ross Fan Club Kharkiv
Глаголь Евгений 2898 00:51:13,00 1119 GlobalRunClubNP Полтава
Щербак Ігор 2715 00:51:16,55 1168 0 Полтава
Чемерис Руслан 2676 00:51:17,14 1186 0 Полтава
Васильков Роман 2696 00:51:18,06 1184 0 Полтава
Івахненко Олег 2963 00:51:27,80 1079 0 Полтава
Бутко Сергій 2736 00:51:44,90 1225 0 Полтава
Сватенко Іван Олександрович 2728 00:51:45,11 1217 0 полтава
Озерный Виктор 2650 00:51:55,06 1152 ПААЗ Полтава
Голуб Александр 2649 00:51:55,09 1151 ПААЗ Полтава
Гризлов Ігор 2971 00:51:55,10 1146 0 Полтава
Бідюк Лев 2889 00:52:01,21 1077 ДСЮШ-4, Школа Боксу Полтава
Мирончик Валерій 2680 00:52:31,88 1197 Sumy Alco'Marathon Суми
Мацко Алексей 2689 00:52:33,94 1156 ПААЗ Полтава
Заводовський Сергій 2762 00:52:37,00 1032 Гімназія №17 Полтава
Матевосян Валерій 2764 00:52:39,04 1055 0 Полтава
Артеменко Сергей 2701 00:52:43,61 1193 Theodoros Boxing Club by Sergey Fedchenko Харків
Мальований Дмитро 2881 00:53:01,88 1065 GlobalRunClubNP Полтава
Самсонов Максим 2765 00:53:11,71 1057 КЛБ "Явір" Білозерське
Ваврушак Володимир 2705 00:53:21,51 1214 0 Полтава
Пiонтковський Андрiй 2745 00:53:23,73 1012 Start Dniprо Днiпро
Горошко Ігор 2746 00:54:20,70 1016 0 Полтава
Куц Дмитро 2751 00:54:35,14 1022 0 Полтава
Сідан Денис 2878 00:54:37,81 1059 GlobalRunClubNP Полтава
Солощук Олександр 2879 00:54:56,11 1061 GlobalRunClubNP Днiпро
Зарубiн Андрiй 2865 00:55:09,97 1035 Энвилежт Жож Раннерс Харкiв
Доманчук Александр 2791 00:55:15,31 1076 RunBaseKyiv Олешки
Забудько Владимир 2804 00:55:23,19 1104 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Орищенко Роман 2647 00:55:50,76 1147 Caparol Полтава
Остапов Ігор 2748 00:55:52,96 1019 0 Полтава
Перцевой Ярослав 2891 00:55:59,97 1105 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Сазонов Олександр 2779 00:56:02,58 1054 Нет Полтава
Жмурко Тимур 2890 00:56:03,67 1103 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Алипа Александр 2688 00:56:05,58 1155 ПААЗ Полтава
Ромась Станислав 2699 00:56:05,91 1191 0 Полтава
Burov Oleksii 2668 00:56:06,17 1056 0 Dnipro
Лень Вячеслав 2766 00:56:07,31 1060 GlobalRunClubNP Київ
Fesiura Serhii 2798 00:56:08,25 1093 0 Ірпінь
Максим Хмара 2786 00:56:16,60 1086 0 Poltava
Яковенко Роман 2873 00:56:27,46 1017 0 Харків
Крепкіх Дмитро 2661 00:56:30,23 1029 0 Харків
Рябека Андрій 2781 00:56:47,10 1094 - Полтава
Лобанов Іван 2662 00:56:47,58 1031 0 Полтава
Помазан Максим 2782 00:56:58,00 1082 полтава
Копишинський Віталій 2698 00:57:01,00 1190 Полтава
Романенко Валентин 2671 00:57:14,97 1170 0 Полтава
Фалтинський Антон 2737 00:57:16,59 1226 0 Poltava
Черевань Павло 2720 00:57:19,86 1200 0 Полтава
Хименко Ігор 2667 00:57:25,02 1045 0 Полтава
Федченко Олександр 2792 00:57:25,11 1089 0 Решетилівка
Кравченко Антон 2777 00:57:30,51 1051 0 Харків
Магда Тимофей 2796 00:57:34,00 1110 ПОЛТ ОБЛ. ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Гречишкін Михайло 2742 00:57:54,23 1216 0 Полтава
Ващенко Данило 2752 00:58:32,40 1008 0 Полтава
Ворошилов Андрей 2663 00:58:45,75 1038 0 Полтава
Сурмач Олександр 2711 00:58:50,78 1164 0 Хорол
Олексій Шелест 2783 00:58:56,27 1092 0 миргород
Ходак Остап 2843 00:59:00,87 1143 ДТЕК Нафтогаз Полтава
Каплін Діонісій 2785 00:59:19,90 1096 0 Полтава
Шевелев Александр 2704 00:59:20,63 1213 ДТЕК Нафтогаз Київ
Яременко Олександр 2754 00:59:41,18 1215 Мінімаксі Полтава
Яременко Сергій 2658 00:59:41,47 1230 Мінімаксі Полтава
Каминский Иван 2669 00:59:51,52 1157 ПААЗ Полтава
Яковенко Олександр 2710 00:59:57,49 1163 0 Хорол
Bykov Miroslav 2673 01:00:12,04 1173 Livelive Kiev
Костенко Евгений 2651 01:00:18,91 1153 ПААЗ Полтава
Яременко Игорь 2767 01:00:20,00 1062 GlobalRunClubNP Полтава
Федорук Матвей 2795 01:00:23,00 1108 ПОЛТ ОБЛ. ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Роман Засядько 2625 01:00:41,84 1231 0 Полтава
Сініцин Олексій 2867 01:00:54,72 1058 0 Полтава
Бовсуновский Юрий 2695 01:01:22,34 1183 0 Полтава
Назимов Андрей 2797 01:01:23,64 1112 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Литовченко Артем 2934 01:01:34,35 1124 NewRubClub Полтава
Поступний Вадим 2895 01:01:35,93 1113 GlobalRunClubNP Полтава
Повзик Роман 2787 01:02:47,09 1098 0 Полтава
Старостін Денис 2872 01:02:47,98 1099 0 Полтава
Черебило Владимир 2882 01:02:50,04 1067 GlobalRunClubNP Полтава
Шевченко Денис 2807 01:03:00,00 1145 ДТЕК Нафтогаз Полтава
Хохоляк Яков 2893 01:03:57,42 1109 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Лялін Сергій 2784 01:03:59,47 1084 0 Суми
Вікторія Скляр 2723 01:05:16,77 1204 0 Полтава
Тертышников Сергей 2897 01:05:40,61 1117 0 Полтава
Бескровный Валентин 2617 01:05:44,22 1237 0 Полтава
Пiонтковський Всеволод 2743 01:07:14,86 1011 0 Днiпро
Федосенко Денис 2691 01:07:28,63 1169 0 Кременчуг
Росляков Александр 2707 01:08:29,10 1154 ПААЗ Полтава
Гордієнко Едуард 2670 01:09:34,24 1159 0 Хорол
Озірний Володимир 2749 01:09:58,98 1020 0 Полтава
Ласкаржевський Владислав 2722 01:10:00,71 1203 Kernel Sport Team Київ
10 км (жінки)
Атлет Номер чіпа Результат Номер
атлета
Клуб
(компанія)
Населений пункт
Батрак Наталія 2769 00:37:28,95 1070 UNITED SPORTS COMMUNITY Зiньків
Олейник Светлана 2616 00:39:44,00 1238 0 Полтава
Калініченко Ірина 2931 00:44:44,00 1118 Полтава
Кобец Светлана 2773 00:46:10,60 1047 Kyiv region orienteering team Киев
Левенгарц Инна 2666 00:46:11,00 1033 МК Харьков Харьков
Терпай Олена 2732 00:46:50,00 1221 0 Харків
Лаврова Вика 2964 00:48:06,56 1081 0 Киев
Гетьман Інесса 2799 00:49:34,26 1095 НОК Полтава Полтава
Гога Марина Павловна 2735 00:51:23,34 1222 КАВ "SAMAR" Сумы
Котова Євгенія 2761 00:51:25,57 1046 0 Полтава
Еременко Анастасия 2771 00:51:27,26 1125 NewRubClub Полтава
Сотнікова Дарья 2828 00:52:01,19 1249 GlobalRunClubNP Полтава
Пасічник Марина 2660 00:52:02,04 1006 Поза клубами Решетилівка
Стешенко Тетяна Володимирівна 2755 00:52:35,61 1002 0 Решетилівка
Гордікова Зоряна 2793 00:53:01,57 1128 Латіфундіст Медіа Київ
Блажко Юлия 2790 00:53:16,57 1121 NewRubClub Полтава
Шпонька Александра 2839 00:53:23,41 1139 0 Кропивницкий
Гризун Марія 2884 00:53:56,36 1028 0 Харків
Коляка Валентина 2756 00:54:24,13 1003 Поза клубами Решетилівка
Коваленко Анастасия 2665 00:54:28,14 1040 0 Харьков
Ємельяненко Марина Миколаївна 2712 00:54:34,09 1165 Sport Life Полтава
Шило Ирина 2713 00:55:25,50 1166 Krorunklub Кропивницкий
Проценко Марина 2694 00:55:56,10 1182 0 Полтава
Маковоз Оксана 2727 00:56:07,55 1174 МC RunOk Запорожье
Кривонос Анна 2840 00:56:47,40 1137 0 Суми
Хміль Олена 2709 00:57:15,41 1162 0 Хорол
Порожнякова Яна 2863 00:57:24,65 1023 0 полтава
Чабала Елена 2719 00:58:02,70 1178 0 Полтава
Камерзан Наталья 2836 00:58:24,05 1123 NewRubClub Полтава
Каунова Марина 2870 00:58:54,19 1042 0 Полтава
Бойко Анастасія 2887 00:59:04,21 1073 0 Київ
Горобець Людмила 2685 00:59:26,07 1009 Поза клубами Решетилівка
Малюкина  Маргарита 2653 00:59:42,30 1198 anvil8team харьков
Приходько Тетяна 2935 01:00:21,08 1126 Латіфундіст Медіа Київ
Нагорная Люда 2677 01:00:27,59 1187 0 Полтава
Кудрицька Тетяна 2744 01:00:37,00 1013 0 Харків
Филиповская Евгения 2675 01:00:39,08 1185 0 Полтава
Элина Кирсанова 2967 01:00:58,40 1087 0 Полтава
Ляшенко Світлана 2763 01:00:58,79 1034 0 Київ
Ладная Екатерина 2718 01:01:07,74 1177 0 Полтава
Чеснокова Катерина 2864 01:01:26,34 1010 0 Харків
Хименко Яна 2924 01:01:27,91 1043 0 Полтава
Кабанова Дар'я 2830 01:01:39,80 1140 0 Харків
Забоєнко Валентина 2776 01:01:52,70 1050 0 Полтава
Верещака Рита 2932 01:01:59,25 1120 GlobalRunClubNP Полтава
Ващенко Надія 2684 01:02:44,37 1007 0 Полтава
Рибчинчук Ольга 2800 01:02:47,45 1100 0 Полтава
Артеменко Елена 2702 01:02:51,69 1194 Theodoros Boxing Club by Sergey Fedchenko Харків
Липовец Наталия 2693 01:03:32,65 1181 0 Полтава
Сахарова Олександра 2731 01:04:22,00 1220 поза клубом Полтава
Забарина Юлия 2716 01:04:24,80 1176 0 Полтава
Потийко Марина 2885 01:05:12,00 1069 Полтава
Головко Маргарита 2772 01:05:17,05 1072 New run Київ
Кербут Галина 2623 01:05:52,63 1239 0 Полтава
Бабенко Елена 2933 01:06:02,62 1122 NewRubClub Полтава
Гордієнко Анна 2827 01:06:31,97 1136 Латіфундіст Медіа Полтава
Катерина Шило 2714 01:06:47,91 1167 0 Кропивницький
Розвадовська Марія 2928 01:07:31,71 1127 Латіфундіст Медіа Київ
Полюлях Ірина 2687 01:08:32,45 1150 0 Полтава
Чипенко Елена 2880 01:08:33,19 1063 GlobalRunClubNP Полтава
Пономарьова Наталія 2619 01:09:05,99 1232 0 Полтава
Плакса Оксана 2768 01:11:03,78 1068 0 Полтава
Балас Вікторія 2837 01:11:23,82 1131 Латіфундіст Медіа Київ
Бичкова Людмила 2659 01:12:09,71 1005 0 Київ
Грищенко Катерина 2682 01:13:47,58 1211 0 Полтава
Філь Ірина 2706 01:14:01,80 1160 0 Хорол
Шкурат Світлана Сергіївна 2757 01:14:03,12 1004 0 Полтава
Перлик Катерина 2750 01:14:33,50 1021 Sumy Running Club Суми
Василець Олена 2657 01:14:40,35 1229 0 Полтава
Категорія 40+ (чоловіки)
Атлет Номер чіпа Результат Номер
атлета
Клуб
(компанія)
Населений пункт
Камєшков Денис Володимирович 30231 01:19:25,10 20 МК "RunOk" Дніпро
Васільєв Олександр Борисович 30028 01:21:10,89 7044 Kharkiv Iron Team Харків
Бідюк Костянтин 30195 01:28:34,22 170 0 Полтава
Мрикало Ігор 30108 01:31:47,77 11 ГО "Бігова Україна" Тернопіль
Костянтин Лук"яненко 30161 01:37:11,95 171 0 Полтава
Синявський Іван 30181 01:37:21,13 132 Salomon Running Club Ukraine Київ
Помазан Віталій 30089 01:38:57,73 84 - Полтава
Ричик Олег Олександрович 30092 01:39:30,44 41 Running Club Poltava Полтава
Якименко Сергій 30101 01:39:33,98 98 Runnning Club Poltava Полтава
Рудика Володимир 30016 01:39:50,95 7052 0 Суми
Сучалкін Вадим 30283 01:41:52,10 299 B.I.G. Бровари
Полових Геннадій 30040 01:42:15,96 19 Running Club Poltava Полтава
Первашов Руслан Вікторович 30138 01:42:59,05 199 0 Харків
Кривошапко Сергiй 30281 01:43:27,33 287 0 Полтава
Куценко Юрій 30164 01:43:31,00 1 run 21 Полтава
Панасюк Вячеслав 30008 01:43:55,09 7002 Running Club Poltava Полтава
Elchbeir Jean Philippe 30041 01:44:04,64 94 0 Poltava
Cherniavskiy Ihor 30079 01:44:07,86 198 Sumy Running Club Суми
Борисюк Олександр Віталійович 30199 01:44:41,30 27 Running CLUB Poltava Полтава
Чирков Сергiй 30038 01:48:16,92 109 веселi кеди гоголеве
Якименко Юрій 30011 01:51:47,49 7080 0 Київ
Дерен Максим 30129 01:51:54,04 210 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Беленький Сергей 30013 01:52:19,07 7077 Newrunclub Полтава
Когут Игорь 2628 01:52:32,91 312 Theodoros Boxing Club by Sergey Fedchenko Харків
Тонконог Антон 30167 01:52:46,48 47 0 Полтава
Мхітарян Тімур 30030 01:54:57,75 7020 Running Club Poltava Полтава
Головко Владислав 30125 01:55:33,84 226 NewRubClub Полтава
Горобець Юрій 30014 01:55:50,20 7056 0 Черкаси
Спірідонов Андрій Олегович 30026 01:56:21,37 7023 Running CLUB Poltava Полтава
Семен Дяченко 30095 01:56:29,36 12 0 Кременчук
Шабатько Віктор 30093 01:56:44,71 8 0 Полтава
Грінченко Віктор 30050 01:57:00,89 50 ----------------------------------------- Кременчук
Дегтярев Максим 30148 01:58:09,53 201 0 Днепр
Соболєв Єгор 30070 01:58:52,42 135 ВР Київ
Половко Андрiй Анатолiович 30111 01:58:53,26 140 0 Днiпро
Антоненко Вячеслав 30214 01:59:34,75 110 Ситуаційний Полтава
Скалько Олег 30018 01:59:54,13 7051 0 Черкассы
Шемет Рома 30266 02:02:13,32 294 0 Київ
Смирнов Євген 30240 02:04:32,18 143 ПУШЕБ Киев
Толкунов Александр 30141 02:06:11,91 207 ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ КИОКУШИН КАРАТЕ Полтава
Вадим Сердюков 30023 02:07:43,10 191 0 сєвєродонецьк
Maki Мatt 30007 02:08:16,27 7001 0 Kиїв
Непокупний Сергій 30206 02:09:47,95 86 ЗСУ Харків
Заїка Григорій 30280 02:09:59,35 263 0 Хорол
Несторович Іван 30168 02:10:34,10 108 0 Харків
Гноєвий Володимир 30098 02:11:12,12 117 0 Київ
Рой Павло 30159 02:14:51,25 30 0 Полтава
Литвиненко Александр 30139 02:20:49,81 206 TEAM HERBALIFE Полтава
Гриців Андрій 30170 02:20:51,29 115 0 М. Калуш
Валерій Оболонцев 1322 02:26:03,34 342 0 0
Категорія 40+ (жінки)
Атлет Номер чіпа Результат Номер
атлета
Клуб
(компанія)
Населений пункт
Ігуш Тамара 30169 01:40:47,75 100 Running Club Poltava Полтава
Рожкова Виктория 30292 01:41:25,58 288 SOTA TEAM DNEPR Дніпро
Маслова Анна Володимирівна 30300 01:42:53,49 7017 Running Club Poltava Полтава
Полових Оксана 30110 01:50:20,46 18 Running Club Poltava Полтава
Пугач Віта 30006 01:50:36,81 7018 Running CLUB Poltava Полтава
Соколовська Юлія 30211 01:53:28,18 129 run-and-travel.com Київ
Ольга Волощук 30287 01:55:32,14 244 0 Полтава
Дяченко Олена Іванівна 30257 01:56:02,03 250 0 Полтава
Лукомінська Тетяна Борисівна 30230 01:57:15,81 40 Running Club Poltava Полтава
Глухова Світлана 30020 01:58:29,01 7075 0 Полтава
Падалко Марічка 30187 01:58:52,73 134 1+1 media Київ
Мироненко Юлия Леонидовна 30189 02:05:40,13 112 СпартакGym Полтава
Литвиненко Ліна 30073 02:09:19,39 51 Start Dniprо Дніпро
Савченко Оксана 30278 02:10:06,97 265 0 Хорол
Вовченко Вікторія 30065 02:11:53,01 62 0 Київ
Шилова Єлизавета 30088 02:16:29,67 179 0 Харків
Новосельська Тетiана 30005 02:17:07,76 7050 0 Харкiв
Міщенко Наталія 30282 02:19:54,53 267 0 Хорол
Міщенко Олена 30262 02:19:59,89 264 0 Хорол
Стрільчук Олена 30017 02:20:16,96 7019 Running CLUB Poltava Полтава
Агапова Неля 30015 02:21:40,57 7055 Running club Poltava Полтава
Категорія 50+ (чоловіки)
Атлет Номер чіпа Результат Номер
атлета
Клуб
(компанія)
Населений пункт
Саханда Ігор 30019 01:22:41,78 7045 URA, SCS, UMA Київ
Тимошенко Сергій 30152 01:25:30,07 7046 URA, SCS, UMA Київ
Солодовник Іван Васильович 30021 01:30:16,70 113 NewRun Полтава
Крівченко Олег Анатолійовоч 30291 01:34:35,69 276 RC Кремінь Кременчук
Петро Медвідь 30103 01:35:03,42 24 0 Полтава
Терентьев Олег 30295 01:37:35,15 247 0 Київ
Гурбик Андрій 30004 01:39:59,41 7079 0 Київ
Тарадін Андрій 30133 01:42:20,60 200 Родник харків
Коваленко Геннадій 30042 01:45:00,55 3 ГО "Полтавщина поряд" Полтава
Котелевський Сергій 30153 01:48:03,38 165 0 Харків
Нестеренко Сергій Володимирович 30293 02:05:33,63 316 0 Київ
Осадчий Олександр 30025 02:11:01,78 7066 TEAM HERBALIFE Полтава
Категорія 50+ (жінки)
Атлет Номер чіпа Результат Номер
атлета
Клуб
(компанія)
Населений пункт
Петренко Ірина 30009 02:23:38,52 7010 Санчін Ірпінь
Категорія 60+ (чоловіки)
Атлет Номер чіпа Результат Номер
атлета
Клуб
(компанія)
Населений пункт
Говор Володимир Іванович 30077 01:38:18,02 120 МК Харків Харків
Ложкін Михайло 30012 01:40:07,01 7083 КЛБ "Скіф" Суми
Панченко Сергій 30024 01:44:07,74 7053 КЛБ СКІФ Суми
Алексей Стороженко 30286 01:52:13,62 334 0 0
Авілов Олександр Іванович 30078 02:03:19,88 56 КЛБ "Одиссей" Алчевськ
Лукошин Александр 2692 02:07:27,27 336 0 0
Сердюк Віталій 30027 02:24:48,00 7022 Running Club Poltava Полтава
Категорія 60+ (жінки)
Атлет Номер чіпа Результат Номер
атлета
Клуб
(компанія)
Населений пункт
Соколовская Ирина 30022 02:26:39,25 146 0 Киев
Ставінська Людмила 30074 02:27:42,40 7069 Running club Poltava Полтава
21 км (абсолют ГРАН-ПРІ)
Атлет Номер чіпа Результат Номер
атлета
Клуб
(компанія)
Населений пункт
Грицак Юрій 30154 01:09:04,28 7034 0 Миколаїв
Russ Ihor 30003 01:10:57,16 7042 0 Kyiv
Щелкунов Iлья 30217 01:17:27,84 7065 Dnepr Run Dnipro
Тельнов Костянтин 30171 01:17:31,68 7047 КЛБ СКІФ Кролевець
Вілісова Тетяна 30001 01:17:36,66 7049 Startdnipro Новомосковськ
Nebozhuk Roman 30035 01:18:35,27 7011 0 Київ
Волошин Олексій 30198 01:20:15,47 7074 Nike+ Run Club Одеса
Леонов Павел 30173 01:20:31,33 7038 0 Полтава
Васільєв Олександр Борисович 30028 01:21:10,89 7044 Kharkiv Iron Team Харків
Олійник Олександра 30197 01:22:04,97 7041 0 Миколаїв
Саханда Ігор 30019 01:22:41,78 7045 URA, SCS, UMA Київ
Тимошенко Сергій 30152 01:25:30,07 7046 URA, SCS, UMA Київ
Топал Ярослав Iванович 30174 01:26:12,65 7054 Nike + Run Club Одесса
Рожков Олег 30177 01:28:31,12 7070 Tribe10 Київ
Микитенко Юрій 30069 01:30:07,40 7082 0 Полтава
Бєлозерцев Олексій 30037 01:30:13,75 7032 0 Полтава
Вергун Артем 30172 01:33:11,01 7036 0 Киев
Сафонов Володимир 30239 01:33:49,15 7027 0 Київ
Булік Вадим 30180 01:35:26,46 7048 0 Київ
Левченко Дмитро 30032 01:35:56,81 7006 SYNERGY Київ
Нелін Ігор Григорович 30156 01:36:04,74 7028 Putin-huylo Київ
Ясько Олександр Іванович 30155 01:36:19,93 7015 BATTLE FLAG Новооржицьке
Яковенко Максим 30085 01:36:21,78 7085 0 Полтава
Карпенко Сергей 30178 01:38:53,09 7060 0 Нежин
Мандрика Михайло 30048 01:39:39,30 7081 Скажені карасі Полтава
Рудика Володимир 30016 01:39:50,95 7052 0 Суми
Гурбик Андрій 30004 01:39:59,41 7079 0 Київ
Ложкін Михайло 30012 01:40:07,01 7083 КЛБ "Скіф" Суми
Глиняна Катерина 30031 01:42:22,97 7014 MC RunOk Київ
Маслова Анна Володимирівна 30300 01:42:53,49 7017 Running Club Poltava Полтава
Панасюк Вячеслав 30008 01:43:55,09 7002 Running Club Poltava Полтава
Емельяненко Евгений Юрьевич 30209 01:44:04,47 7009 Running Club Polatava Полтава
Панченко Сергій 30024 01:44:07,74 7053 КЛБ СКІФ Суми
Маврин Игорь 30054 01:44:18,06 7021 Running Club Poltava Полтава
Франчук Марина 30158 01:44:23,52 7007 Running club Poltava Полтава
Кербут Дмитро 30194 01:44:57,48 7040 Running Club Poltava Полтава
Росс Сергій 30234 01:45:03,51 7029 Running club poltava Полтава
Волох Сергій Валентинович 30033 01:45:43,60 7012 0 Харків
Бао І 30045 01:46:32,44 7033 Running Club Poltava Полтава
Коваленко Олексій 30204 01:47:08,75 7073 0 киев
Кириченко Валентин 30084 01:48:03,14 7084 Running club Poltava Полтава
Пугач Віта 30006 01:50:36,81 7018 Running CLUB Poltava Полтава
Врадій Анна 30068 01:51:43,65 7063 NewRunClub Полтава
Якименко Юрій 30011 01:51:47,49 7080 0 Київ
Беленький Сергей 30013 01:52:19,07 7077 Newrunclub Полтава
Бабаенко Николай 30225 01:53:13,35 7072 JomaRunning Бровари
Тараненко Віталій 30163 01:54:39,92 7059 0 Полтава
Бережний Олександр 30233 01:54:56,09 7026 Running Club Poltava Полтава
Мхітарян Тімур 30030 01:54:57,75 7020 Running Club Poltava Полтава
Шепель Ольга Володимирівна 30053 01:55:16,81 7025 Running Club Poltava Полтава
Тарнополова Вікторія 30201 01:55:26,42 7035 ХНУПС ЗСУ Харків
Горобець Юрій 30014 01:55:50,20 7056 0 Черкаси
Спірідонов Андрій Олегович 30026 01:56:21,37 7023 Running CLUB Poltava Полтава
Личковаха Іван Іванович 30076 01:57:08,56 7078 NewRunClub Полтава
Глухова Світлана 30020 01:58:29,01 7075 0 Полтава
Штувбейний Дмитро 30222 01:58:34,32 7058 0 Полтава
Іванюк Роман 30051 01:59:22,22 7031 Running Club Poltava Полтава
Скалько Олег 30018 01:59:54,13 7051 0 Черкассы
Тебякіна Віра 30219 02:01:38,51 7064 отчаянный любитель Київ
Олифіров Владислав 2940 02:02:05,81 7005 0 Решетилівка
Власов Николай Владимирович 30075 02:04:20,69 7076 0 Полтава
Дмитренко Володимир 30162 02:07:24,78 7057 0 Полтава
Червінка Юрій 30207 02:07:58,23 7037 0 Полтава
Maki Мatt 30007 02:08:16,27 7001 0 Kиїв
Пшенична Юлія 30228 02:09:35,41 7013 Running club Poltava Полтава
Осадчий Олександр 30025 02:11:01,78 7066 TEAM HERBALIFE Полтава
Чепіжна Дар'я 30226 02:14:57,20 7061 GlobalRunClubNP Полтава
Новосельська Тетiана 30005 02:17:07,76 7050 0 Харкiв
Стрільчук Олена 30017 02:20:16,96 7019 Running CLUB Poltava Полтава
Агапова Неля 30015 02:21:40,57 7055 Running club Poltava Полтава
Алєксєєнко Наталія 30235 02:22:08,29 7004 Running Club Poltava Полтава
Петренко Ірина 30009 02:23:38,52 7010 Санчін Ірпінь
Сердюк Віталій 30027 02:24:48,00 7022 Running Club Poltava Полтава
Шевеленко Тетяна Вікторівна 30052 02:25:47,87 7024 Running Club Poltava Полтава
Роман Бовкун 30049 02:26:52,82 7067 Running CLUB Poltava Полтава
Ставінська Людмила 30074 02:27:42,40 7069 Running club Poltava Полтава
Устінова Інна Борисівна 30238 02:31:40,86 7030 0 Полтава